۹۳/۰۵/۲۴ چاپ ایمیل و پی دی اف

حمایت مالی

کمک‌های مقطعی و کمک‌های ثابت ماهیانه

تحقیق و پژوهش‌ها قرآنی-حدیثی-تاریخی، ضبط منظم جلسات، تنظیم و تدوین مطالب، ادارۀ سایت، تولید کلیپ‌های صوتی و تصویری، و.. عمدۀ فعالیت‌های موسسه را تشکیل می‌دهند که هزینه‌های خاص خود را دارند به طوریکه خود تلاش برای تأمین هزینه‌ها به یک فعالیت مستقل تبدیل شده است و بعضاً گسترش و توسعۀ فعالیت‌ها را با مشکل مواجه می‌کند.

در صورتی که مایل به مشارکت در هزینه‌ها هستید از راه‌های زیر می‌توانید در هزینه‌ها مشارکت کنید.


1- واریز آنلاین (از طریق درگاه اینترنتی)

اینجا را کلیک کنید

پرداخت آنلاین


2- واریز از طریق شمارۀ کارت یا شمارۀ حساب

شماره حساب دریافت حمایت‌های مالی مردمی:

الف) بانک ملت:

صاحب حساب: موسسه عصر بیان معنوی

شماره کارت: 6104337766505869 |  6104337766505869

شماره حساب: 5797063322

شماره شبا: IR 3401 2002 0000 0057 9706 3322  | IR340120020000005797063322

ب) بانک ملی:

صاحب حساب: موسسه عصر بیان معنوی

شماره کارت: 603799189988318 |  6037991899880318

شماره حساب: 0221783551008

شماره شبا: IR55 0170 0000 0022 1783 5510 08 | IR550170000000221783551008


3- واریز منظم(ماهانه)

شماره حساب بانک ملت: 5797063322

برای واریز یک مبلغ ثابت به صورت روزانه یا ماهیانه:

الف) اگر در بانک ملت حساب دارید:

حوالۀ منظم یا مستمر (واریز منظم از حساب خودتان در یک بانک به حسابی دیگر در همان بانک): اگر در بانک ملت حساب داشته باشید، از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت، امکان حواله منظم (پرداخت خودکار ماهانه) از حساب خود به حسابی دیگر در همان بانک  وجود دارد.

ب) اگر در بانکهای دیگر حساب دارید:

حوالۀ بین بانکی مستمر یا «پایای مستمر» (واریز منظم از حساب خودتان در یک بانک به حسابی دیگر در بانکی دیکر): اغلب بانکها، امکان حوالۀ بین بانکی مستمر دارند. بنابراین اگر شما در هر کدام از این بانکها حساب داشته باشید، با مراجعه به درگاه اینترنتی حساب خودتان می‌توانید با وارد کردن شمارۀ #شبا ی موسسه بیان معنوی-که کمی بالاتر نوشته شده- یک دستور پرداخت مستمر صادر کنید و البته هروقت خواستید، قطعش کنید.

 

بانکهایی که امکان پایای مستمر(حوالۀ بین بانکی مستمر) دارند:  ملی، پاسارگاد، اقتصاد نوین، پارسیان، انصار، رسالت، دی، شهر، سینا، سرمایه و ...


ثواب تلاش صادقانه برای هدایت انسانها/ هدایت انسانها، بالاترین صدقه است

 • رسول خدا(ص) خطاب به حضرت علی(ع): به خدا سوگند، اگر خداوند کسی را به دست تو هدایت کند برایت بهتر است از آنچه آفتاب بر آن طلوع و غروب می‌کند. (وَ ایْمُ اللَّهِ لَأَنْ یَهْدِیَ اللَّهُ عَلى‏ یَدَیْکَ رَجُلًا خَیْرٌ لَکَ مِمَّا طَلَعَتْ عَلَیْهِ الشَّمْسُ؛ کافی/9 /410)
 • امام حسن(ع): برترى کسى که یتیم آل محمّد را که از سرپرستان خود جدا شده و در جهل فرو رفته است سرپرستى کند و او را از جهل بیرون آورد و امور مشتبه را براى او روشن سازد، بر کسى که یتیمى را سرپرستى کند و به او آب و غذا دهد، مانند برترى خورشید بر ستاره سُهى‏(ستاره کوچکى است از ستارگان دبّ اکبر) است. (فَضلُ کافِلِ یَتیمِ آلِ محمّدٍ المُنقَطِعِ عَن مَوالِیهِ النّاشِبِ فی رُتبَةِ الجَهلِ- یُخرِجُهُ مِن جَهلِهِ، ویُوضِحُ لَهُ ما اشتَبَهَ علَیهِ- على‏ فَضلِ کافِلِ یَتیمٍ یُطعِمُهُ ویَسقیهِ، کَفَضلِ الشَّمسِ علَى السُّها(احتجاج طبرسی/1/ 16)
 • رسول اللَّه(ص): برترین صدقه، آن است که فرد مسلمان دانشى را فرا گیرد، سپس آن را به برادر مسلمانش بیاموزد.  (أفضَلُ الصَّدَقَةِ أن یَتَعَلَّمَ المَرءُ المُسلِمُ عِلماً ثُمَّ یُعَلِّمَهُ أخاهُ المُسلِمَ؛ کنز العمال/ 16357)
 • رسول اللَّه(ص): مردم، صدقه ‏اى همچون نشر دانش نداده‏ اند (ما تَصَدَّقَ النّاسُ بِصَدَقَةٍ مِثلِ عِلمٍ یُنشَرُ؛ منیة المرید/105)

 • رسول اللَّه(ص): از جمله صدقه آن است که انسان، دانشى را فرا گیرد و آن را به مردم بیاموزد.(مِنَ الصَّدَقَةِ أن یَتَعَلَّمَ الرَّجُلُ العِلمَ و یُعَلِّمَهُ النّاسَ.(عدة الداعی/72)

ثواب کسی که واسطۀ رساندن صدقه(از جمله: معارف دینی) به دست مستحق بشود

 • امام صادق(ع): اگر صدقه هشتاد دست بگردد، همۀ آنها اجر دارند، بى آن که از اجر صاحب صدقه چیزى کاسته شود! (لَو جَرى‏ ثَوابُ المَعروفِ على‏ ثَمانینَ کَفّاً لُاجِرُوا کُلُّهُم، مِن غَیرِ أن یَنقُصَ مِن صاحِبِهِ مِن أجرِهِ شیئا؛ ثواب الاعمال/ 141)

 • رسولُ اللَّهِ(ص): اگر صدقه میان هفتاد هزار هزار انسان دست به دست شود، اجر آخرین نفرِ آنها، همانند اجر اوّلین نفرِ آنهاست. (لَو أنَّ الصَّدَقةَ جَرَت على‏ یَدَیْ سَبعینَ ألفَ ألفِ إنسانٍ، کانَ أجرُ آخِرِهِم مِثلَ أجرِ أوَّ لِهِم؛ کنزالعمال/16197)

 • رسولُ اللَّهِ(ص): هرکه براى مستمندى صدقه ‏اى گرد آورد، اجرى همانند اجر صدقه دهنده دارد و اگر چهل هزار انسان هم آن صدقه را دست به دست کنند و سپس به دست مستمند برسد باز به همه آنها اجر کامل داده شود. مَن تَصَدَّقَ بصَدَقةٍ على‏ رَجُلٍ مِسکینٍ کانَ لَهُ مِثلُ أجرِهِ، ولَو تَداوَلَها أربَعونَ ألفَ إنسانٍ ثُمّ وَصَلَت إلى المِسکینِ کانَ لَهُم أجراً کامِلًا؛ ثواب الاعمال/290)

 • رسولُ اللَّهِ(ص): هرکه صدقه‏ اى را به نیازمندى رساند، همان اجر صاحب آن صدقه را دارد. بدون اینکه از اجر صدقه دهنده نیز چیزى کم نمی شود. (مَن مَشى‏ بصَدَقةٍ إلى‏ مُحتاجٍ کانَ له کَأجرِ صاحِبِها، مِن غَیرِ أن یَنقُصَ مِن أجرِهِ شَی‏ءٌ؛ امالی صدوق/432)

پول صدقه در چه صورتی برمی گردد؟

 • قرآن کریم، سورۀ سبأ، آیه 39: وَ ما أَنْفَقْتُمْ مِنْ شَیْ‏ءٍ فَهُوَ یُخْلِفُهُ؛  و هر چیزى را (در راه او) انفاق کنید، خدا عوض آن را می‌‏دهد(و جای آن را پر می‌کند)
 • مردی از اصحاب امام صادق(ع) گفت: به امام صادق(ع)عرض کردم: [به استناد] آیه «و آنچه انفاق کنید، خدا عوضش را می‌دهد ...» انفاق می‌کنم اما عوضی نمی‌بینم. حضرت فرمود: آیا خیال می‌کنی خداوند خُلف وعده می‌کند؟ عرض کردم: نه. فرمود: پس علّت چیست؟ عرض کرد: نمی‌دانم. حضرت فرمود: اگر فردی از شما، مالی را از راه حلال به دست آورد و در جای درستش خرج کند، درهمی انفاق نکند مگر اینکه خداوند عوض آن را بدهد. ( رجلٌ من أصحابِ الإمامِ الصّادقِ(ع): قلتُ لأبی عبدِ اللَّه ع: ... قولُهُ تعالی‌: «وَ ما أَنْفَقْتُمْ مِنْ شَیْ‌ءٍ فَهُوَ یُخْلِفُهُ ...» فَأرانی انفِقُ ولا أری‌ خَلَفاً! قالَ: أفَتَرَی اللَّهَ أخلَفَ وَعدَهُ؟! قلتُ: لا، قالَ: فمِمَّ؟ قُلتُ: لا أدری، قالَ: لَو أنّ أحَدَکُمُ اکتَسَبَ المالَ مِن حِلِّهِ وأنفَقَهُ فی حَقِّهِ لَم یُنفِقْ دِرهَماً إلّاأخلَفَ اللَّهُ علَیهِ؛ مکارم الاخلاق/276)
 • امیرالمؤمنین علی(ع): هرکس دستش را بگشاید هنگامی که مصرف خوبی پیدا کرد، خدا آنچه را خرج کرده است در همین دنیا برایش جایگزین می‌کند، و چندبرابرش را در آخرت به او می‌دهد. (مَنْ یَبْسُطْ یَدَهُ بِالْمَعْرُوفِ إِذَا وَجَدَهُ، یُخْلِفِ اللَّهُ لَهُ مَا أَنْفَقَ فِی دُنْیَاهُ وَ یُضَاعِفْ لَهُ فِی آخِرَتِهِ؛ کافی/4 / 43)

برای آگاهی از سایر موارد همکاری میتوانید به اینجا مراجعه کنید

 

نظرات

مبلغی  بابت کمک هزینه اربعین با ش پیگیری 249383  ارسال شد

با سلام میخواستم مبلغی رو برای کسانی که قدرت مالی برای سفر یه اربعین رو ندارن پرداخت کنم میخواستم بدونم اقای پناهیان حسابی رو برای این کار دارن؟

پاسخ:
سلام و احترام
اینجا کلیک کنید.

سلام. بنده میخوام کمک منظم ماهانه داشته باشم.

اما نکته ای که هست فقط برای سایت و بخش و تیم English میخوام کمک کنم.

من اون رو مدنظر دارم. لطفا راهنمایی کنید چجوری این کار رو میتونم انجام بدم.

پاسخ:
سلام و احترام
ایمیل خود را برسی کنید.

سلام ببخشید من چطور میتونم شماره تلفن  موسسه رو دریافت کنم من به صورت اشتباهی وجه یک ملیونی رو فرستادم خواهشا جواب بدین من از پرداخت این وجه رضایت ندارم 

پاسخ:
سلام و احترام
لطفا اطلاعات زیر را برای ما ارسال کنید، تا وجه پرداختی عودت داده شود:
رسید پرداخت، شماره پیگیری، ساعت پرداخت، شماره کارت و شماره همراه
۱۰ مرداد ۹۸ ، ۰۷:۱۸ سعید باقری
با عرض سلام و ادب خدمت استاد پناهیان عزیز و دوستان پرتلاش بیان معنوی. بنده با سابقه ای انشاءالله مفید در زمینه تهیه و تولید موسیقی ارزشی و مذهبی آماده ی همکاری با موسسه خوبتان و استاد عزیزمان هستم . یاحق.
۰۹ تیر ۹۸ ، ۲۳:۰۷ سیده مریم
سلام و خسته نباشید خدمت همه فعالان سایت بسیار خوب بیان معنوی
سوالی داشتم من مقلد مقام معظم رهبری هستم می خواستم سوال کنم آیا میتوانیم خمس سالانه مان را به حساب موسسه واریز کنیم
اگر ممکنه پاسخ بدید 
متشکرم
پاسخ:
با سلام و تشکر،
خیر.
۱۸ ارديبهشت ۹۸ ، ۱۲:۳۲ لبیک یا خامنه ای
سلام علیکم 
برای عزیزان موسسه بیان معنوی و استاد پناهیان آرزوی توفیقات روز افزون و عاقبت بخیری دارم .
همین درسته که این پایگاهها باید با کمک آحاد مردم سرپا بمونه ...
دوستتون داریم و خدا کمک کنه شما را یاری کنیم هر چند ناچیز
پاسخ:
سلام و سپاس از نیت خیرتان
سلام . خدا بهتون برکت بده که برای بالا بردن سطح درک و فهم مردم تلاش می کنید . مبلغ ناچیزی رو به  حساب موسسه واریز کردم . من خیلی دوست دارم برای پیش برد فعالیتهای بزرگانی همچون استاد پناهیان کمکهای بیشتری بکنم اما از هر دری وارد میشم وضع مالیم خوب نمیشه .
 برای بهبود اوضاع مالی بنا به توصیه استاد یک سالی هست که شبها آیت الکرسی می خونم ولی نه تنها اوضاع مالیم خوب نشد بلکه اوضاع بدتر هم شده و من الان در چهل سالگی از دار دنیا کلی بدهی دارم . همش فکر میکنم اگه بمیرم قبر و کفنم هم از مال مردمه
استاد برای گشایش در کار دنیا و آخرت توصیه به نماز شب کردند . من گاهی اوقات شبها بیدار میشم ولی هر چی فکر می کنم میبینم انگیزه ای برای این کار ندارم اگه قرار بود این کارها  فایده داشته باشه حداقل اثر سوره واقعه باید این می بود که من اینقدر بدهی نداشته باشم
سلام و خدا قوت . با نوجه به اینکه مراجع تقلید مسولیت های مالی نیز بر عهده دارند بهتر نیست هر مرجع تقلیدی یا هر چند نفر ایشان  اقدام به تاسیس یک بانک بنماید یا نظارت هر بانک به عهده مراجع تقلید فرار بگیرد ؟ به این صورت مردم با اطمینان از شایستگی ناظر بانک ، پولهای خود را به بانک میسپارند و مراجع نیز دستشان برای اجرای اهداف و وظایفی که بر عهده اشان است باز می شود ، به این صورت علاوه بر فواید بی شماری که دارد احتمال سوئ استفاده از نقدینگی موجود در دست مردم هم به حداقل می رسد
با سلام
احتراما ضمن عرض ارادت و تشکر از زحمات ارزشمند موسسه بیان معنوی و ارزوی سلامت، سعادت و توفیق روزافزون برای شما به ویژه جناب آقای استاد پناهیان، به استحضار می رساند؛ مبلغی ناچیز به منظور حمایت از فعالیت های بسیار ارزشمند آن موسسه محترم  به کارت بانک ملی معرفی شده در سایت واریز گردید.
و من الله التوفیق
التماس دعا
پاسخ:
با سلام و سپاس از همراهی و نیت خیرتان
سلام
با تشکر فراوان از اقای پناهیان و همه ی اونایی ک کمکش میکنن،مبلغ بسیار ناچیزی جهت اربعین
من تا حالا نرفتم کربلا التماس دعا
ساعت16:50شماره ارجاع 528724160634
۱۲ آذر ۹۷ ، ۲۳:۰۴ محمد حسین گودرزی
از استاد پناهیان و گروه ایشان بسیار تشکر میکنم. مباحثی که مطرح میکنید بسیار بسیار مورد احتیاج ما در هر سن و سالی است و مباحثی است که اغلب یا گفته نشده و یا ما در این دنیای تکنولوژیکی فراموش کرده ایم.

به نظرم حمایت مالی از تلاش های شما دوستان، به عنوان حمایت و کمک نباید در نظر بگیریم بلکه وظیفه همه افرادی است که میخواهند در راه حق و کمال حرکت کنند و کمک کنند به دیگران برای حرکت گروهی

این کوچکترین کاری است که از دست ما بر میاید. باز هم تشکر میکنم.

به نام خدا
با سلام و تحیت
مبلغ 120000 تومان به کارت آقای محمد زاده جهت زوار اربعین واریز شد.
التماس دعا
سلام.
بنده امروز مبلغی رو به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۷۷۵۰۰۲۸۷ به نام آقای علیرضا محمدزاده واریز کردم. فقط میخواستم مطمئن باشم این کارت تحت نظر جناب پناهیان هست و ایشالا خرج زوار اربعین بشه.(من این شماره کارت رو از توی تلگرام کانال panahian_ir پیدا کردم. این کانال رو شما تایید میکنید؟ میشه کاملا اعتماد کرد؟ این کانال مربوط به آقای پناهیان هست؟)
ممنون
پاسخ:
سلام و تشکر
بله.
۲۹ مهر ۹۷ ، ۱۱:۱۸ شهید گمنام
سلام من یه مبلغ خیلی کمی به حساب اقای علیرضا محمد زاده واریز کردم برای زوار اربعین . لطفا این مبلغ حتما برای زائر اربعین خرج بشه . ممنون
پاسخ:
سلام و تشکر
حتما همین طور خواهد بود.
سلام
من خودم امسال نمیتونم به راهپیمایی اربعین برم، واسه همین میخوام یه کمک هزینه اندکی بدم که شخص دیگری به جای من بره، لطفا یه شماره حساب اعلام کنید که بتونم مبلغ رو واریز کنم.
با تشکر
پاسخ:
سلام و تشکر

شماره کارت برای کمک به زوار اربعین
 شماره کارت زیر با نظارت افراد مورد اعتماد استاد پناهیان، برای این منظور معرفی می‌گردد:

کارت بانک ملت به نام علیرضا محمدزاده
6104337977500287
سلام مجدد
از درگاه اینترنتی همین صفحه پرداخت کردم و در قسمت توضیحات نوشتم برای تحقیقات تربیت هزینه شود
1500000 ریال- 14:41:26 07/10/2018
پاسخ:
سلام و تشکر از همراهی و نیت خیرتان
سلام من میخوام فقط به اون بخش تحقیقات تربیت اسلامی آقای پناهیان- که نظریه های تربیتیشون رو تولید میکنه- کمک مالی کنم. چکار کنم؟
پاسخ:
با سلام و تشکر
پس از واریز، مبلغ و تاریخ و ساعت واریز را بفرمایید.
سلام .خدا قوت . من چند سالیه که از سخنرانی های استاد استفاده میکنم . الحمدلله الان وضعیت معیشتیم به صورتی شده که بتونم بابت زحمات استاد هر چند وقت یکبار مبالغی رو به حساب ایشون واریز کنم . 
اما متاسفانه در بخش پرداخت آنلاین سایت بدون دادن ایمیل نمیشه پرداخت انجام داد . نمیفهمم چرا باید حتما ایمیل داد ؟  
ضمنا پرداخت از طریق کانال گوشی همراه هم دارای مشکله چون درگاه پرداخت دارای شماره گیر امنیتی نیست و باید شماره کارت رو با صفحه کلید خود گوشی وارد کرد که ایمنی اون خیلی پایینه 
لطفا این دو ایراد رو بر طرف کنید چون من واقعا دوست دارم هزینه سخنرانی هایی رو که مجانی استفاده کردم رو بپردازم ( مطمئنا جبران حتی مادی زحمات استاد غیر ممکنه ولی به اندازه وسع) . 
من مرتب برای سلامتی و موفقیت همه بزرگان و اساتیدی که حق تربیتی شون بر ما از پدرانمون هم بیشتره دعا میکنم و آیت الکرسی میخونم انشاالله ایشون هم ما رو از دعای خیرشون بی نصیب نگذارند
پاسخ:
سلام و تشکر
مشکل ایمیل برطرف شد و دیگر نیاز به ثبت آن نیست.

با سلام  و خسته نباشید از زحمات بی کران شما و استاد بزرگوار، خیلی خوشحالم و برخود می بالم از اینکه با گروه بیان معنوی و استاد آشنا شدم، خیلی دلم می خواست این رو بگم از وقتی صوت های استاد در مورد ماه محرم و مهربانی خدا در ماه مبارک رمضان را گوش می دهم بدون اغراق می گویم خیلی حال خوبی دارم خیلی از روزها نامید شدم و دلم شکسته ولی ممنون هستم اول از خدای مهربان که چنین استاد بزرگواری را در مسیر زندگی من هم قرار داد و دوم از خود استاد و تمام گروه بیان معنوی بابت تمام تلاش های بی وقفه تان، از خدای مهربان طلوع عمر و عزت را برای شما عزیزان خواستارم در پناه حق.

انشاء الله با لطف پروردگار، دوست دارم من هم سهم کوچکی داشته باشم و به نیابت از طرف آقا امام زمان عج  به صورت ماهانه مبلغی را واریز می کنم.

شناسه پرداخت: 452211

پاسخ:
با سلام و سپاس از همراهی و نیت خیرتان
با سلام
مبلغ دو میلیون ریال به حساب شما واریز گردید.
انشالله موفق و مستدام باشید.
شناسه پرداخت : 13221
پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیرتان.
موفق باشید.
مبلغی اندک واریز شد. خدا خیرتون بده که مسیر زندگی من رو تغییر دادید. 
ش پ: 16399618
پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیرتان.
موفق باشید.
سلام علیکم،برادران عزیز در صورت امکان حساب پی پال اعلام کنید تا انشاالله بتوان از خارج از کشور هم واریز کرد. خدا اجرتان بدهد.
مبلغی جزئی واریز شد  شماره پیگیری :232611
با سلام. مبلغ بسیار ناچیزی واریز شد. ببخشید خیلی کم بود.
۱۸ شهریور ۹۶ ، ۰۹:۳۳ علیرضا غدیری
خدا قوت
ش پ:
725209042983
مبلغ 20تومن
شرمنده ام از بابت کم بودن مبلغ
اجر این اقدام رو فقط خود خدا میتونه برسونه آشنایی با کانال شما یه هدیه ی بزرگ الهی بهم بود انشاءالله بتونیم قدمی هرچند ناچیز در این کار خداپسندانه برداشته باشیم 
۲۱ خرداد ۹۶ ، ۱۸:۵۷ لبیک یا خامنه ای
سلام
بسیار ناقابل و ناچیز پرداخت شد انشالله همه حاجت روا شن که با دست باز این بار قدمی برداریم در راه ترویج فرهنگ محمدی

انشالله سایه اقا و حاج اقا پناهیان رو خداوند تا ظهور حضرتمون پایدار کنه بر سر ما  که اگر به برکت وجودشون نبود تو این کوره راه گم میشدیم
التماس دعا
سلام و خدا قوت. مبلغ 40 تومان واریز شد.
ش.پ: 352276
با سلام ,و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما
در تاریخ 95.03.08 مبلغ  ناقابل 100هزارتومان به حساب شما واریز گردید.
التماس دعا
با سلام و عرض ادب و احترام
به امید موفقیت روز افزون جناب استاد و تمامی زحمت کشنان در این عرصه
اجرتان با خانم فاطمه زهرا (س)
راکنش با موفقیت انجام شد.
از پرداخت شما سپاسگذاریم.
اطلاعات پرداخت: شناسه پرداخت : 353224 شماره پیگیری : 123879738671  
پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیرتان .
سلامم به نیابت از جانب شهید عزیزی که خیلی دوسش دارم و داداش صداش میکنم مبلغی ناقابل پرداخت کردم،،کد رهگیری 123664748609
سلام. من یه مشکل درسی داشتم، اینجا نذر فرهنگی کردم.
یک مبلغ ناقابل دانشجویی واریز کردم با شماره پیگیری 386840.
خدا به شما و استاد پناهیان سلامتی و توفیق روز افزون بدهد. ممنون از زحماتتان. خدا قوت.
مبلغی دانشجویی از ژاپن پرداخت شد.
پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیرتان.
موفق باشید.
باسلام و عرض خسته نباشید مقدار بسیار جزئی ریختم امید است که ان شا الله در دریای نیکوکاران نام ما هم ثبت شود.

پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیرتان.

با سلام
در مقایسه با دیگر نهادها چیزی که در کار استاد خاص و قابل تحسین است سازمان یافته بودن کار است که نشان دهنده ی یک کار تیمی قوی توسط افراد مخلصی ست که یقینا به زیبایی به ثمر می نشیند.من به شخصه از نوع اطلاع رسانی ها و در دسترس قرار دادن مطالب لذت می برم. بیان شیوا، صادقانه و ناب استاد در کنار این کار تشکیلاتی قوی مجموعه ای منحصر به فرد و تاثیر گذار را عرضه کرده که به برکت خلوص نیت خود استاد و تیم اوست.  امید که ما هم بتوانیم هرچند در حد توان ناچیز خود با شما بزرگواران همراه باشیم.
اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ:
با سلام و تشکر
از حسن نظر شما متشکریم؛ امیداوریم بتوانیم نقایص فراوان موجود را هم برطرف کنیم تا بتوانیم بهتر به جوانان و مردم عزیز خدمتگذاری کنیم.
۰۶ دی ۹۵ ، ۱۰:۳۴ آرمان درخشان
با سلام و آرزوی توفیق روز افزون برای استاد و تمامی همکاران صدیقشون
اگر یک درگاه پرداخت الکترونیک ایجاد میکردید بسیار عالی میشد که مستقیم از طریق همین سایت مبالغ هدیه را واریز کنیم
با تشکر
پاسخ:
با سلام و شکر
لینکش در بالا هست.
اطلاعات پرداخت:شناسه پرداخت:553161شماره پیگیری:121170618885 
پاسخ:
با سلام وتشکر از نیت خیرتان
5000 تومان واریز شد
326193 شماره پیگیری
پاسخ:
با سلام وتشکر از نیت خیرتان.
۰۲ دی ۹۵ ، ۱۳:۰۸ لبیک یا حسین ۱۱۸۶۷۰۹۵۴۶مبلغ ناچیزی با شماره پیگیری
 واریز شد امیدواریم خداوند  ما را در ثواب مبلغان دین شریک کند...اجرتان با بی بی دو علام حضرت زهرا سلام الله علیها ....التماس دعا
پاسخ:
با سلام  و تشکر از نیت خیر شما
سلام ای کاش از طریق سامانه  #1* امکانپذیر میشد که کمک کنیم خیلی راحت و در دسترسه
اطلاعات پرداخت:شناسه پرداخت:541135شماره پیگیری:120942275876
مبلغ 100.000 ریال واریز گردید
پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیر شما

فعلاً مبلغ 50 هزار تومان

شماره پیگیری 630213019526

پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیر شما.
سلام.ببخشید خیلی کمه..امیدوارم به دردتون بخوره.
326243 شماره پرداخت
التماس دعای فرج.
یا علی مدد.
پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیرتان / خدا به نیت ها برکت میدهد
با سلام
مبلغ 100هزار تومان به حساب شما واریز شد.
خداوند به شما توفیق دهد.
پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیرتان.
باسلام
مبلغ 200 هزار تومان واریز شد.
پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیر شما
صل الله علیک یا فطمه الزهرا
شناسه پرداخت: 362244
شماره پیگیری:
118632705007
پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیر شما.
مبلغ ناچیز صرفا جهت حضور در جمع کسایی که واسه ظهور آقا کار میکنن واریز شد، شناسه پرداخت:362244
شماره ردیابی : 1148698866

مبلغی تقدیم شما سربازان امام زمان شد 
پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیر شما
مبلغ ناچیزی واریز شد . خدا قوت
پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیرتان.
سلام علیکم مبلغی از طرف موسسه امام الخوئی واریز شد .
پاسخ:
با سلام وتشکر از نیت خیر شما.

سلام

مبلغ ناقابلی واریز شد

التماس دعا

پاسخ:
با سلام وتشکر از نیت خیر شما.
سلام
مقدار اندکی پول واریز شد به امید اینکه روزی بیش از این بتوانیم کمک کنیم
خدا حاج اقا پناهیان و دوستان موسسه بیان معنوی رو خیر بده
پاسخ:
سلام و تشکر از نیت خیرتان.
مبلغ ناچیزی واریز شد . همیشه اسناد پناهیان و کسانی که در این موسسه خالصانه برای خدا قدم بر میدارن رو در قنوت نماز شب دعا میکنم .حق نگهدارتون .شناسه پرداخت   211161
پاسخ:
با سلام و تشکر  از نیت خیرتان.
سلام و خدا قوت
مبلغی ناچیز واریز شد
خدا قبول کند انشاالله
التماس دعا از حاج اقا و بروبچه های بیان معنوی دارم
پاسخ:
سلام و تشکر از نیت خیرتان.
سلام علیکم
اجرتو با اقا ..
شهادت نصیبتون ..
یاعلی مددی ...
شماره پیگیری تراکنش :346800 
با تشکر از زحمات فراوان شما،،،
پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیر شما.
سلام
ممنون از زحماتتون
30 ت واریز شد
پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیرتان.
باسلام و خداقوت.میخواستم بدونم چطور میشه برا پراخت مبلغ ماهیانه ثبت نام کرد
پاسخ:
با سلام و تشکر،
در بخش حمایت مالی توضیح داده شده. اگر ابهام هست، بپرسید.
من بی سروپا دوست دارم خودم خرج امام کنم. دعا کنید خدا روزی حلال و شهادت نصیبمان کند. 
مبلغ ناقابل واریز شد. ش پیگیری:  114867384350
پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیر شما.
یا علی                                                                                                                                شماره پیگیری 114846589432
پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیر شما.
با سلام خواستم بخشی از عیدیمو در راه امام زمان خرج کنم دیدم کی بهتر از موسسه شما که در راه امام زمان قدم بر میداره. خدا استاد پناهیان را حفظ کن واقعا نفسشون گرم.یا حق                                           شماره پیگیری114618158896
پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیرتان.
شناسه پرداخت : 512123 شماره پیگیری : 113620603999
پاسخ:
با سلام وتشکر از شما.
با سلام؛
مبلغ ناچیزی از طریق اینترنتی به حساب شما واریز شد.دعا کنید برای کسب روزی حلال که ان شاءالله دفعات بعدی بتونم بیشتر واریز کنم..هرچند مبلغ کم هست اما امیدوارم دراین اقیانوس نیت های خیر و زلال خداوند من کمترین رو در حد قطره ای به حساب بیاره..التماس دعا
شماره پیگیری:113533061660
پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیر شما.
سلام مبلغ ناقابلی به صورت حواله اینترنتی واریز گردید ! تاریخ : 94/11/07  شماره حواله : ۱۱۰۰۵۶۰۴۳۷

جهت نشر معارف مهدوی - اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ:
با سلام و تشکر از لطفا شما.
اطلاعات پرداخت:شناسه پرداخت:241532شماره پیگیری:113417499422 

مبلغی واریز شد
پاسخ:
با سلام و تشکر از لطف شما
انشاءاله خداوند متعال از همگی ما قبول بفرماید..اجر کار فرهنگی کمتر از انفاق به نیازمند نیست.
پاسخ:
با سلام و تشکر از لطف شما.
سلام
پولی ناچیز که به حساب ریختم هر طور حجت الاسلام و المسلمین پناهیان صلاح می دانند خرج بفرمایند.
از زحمات همه برادران و خواهران محترم که در این موسسه و برای این سایت زحمت می شکند به خصوص شخصیت وارسته و بسیار بزرگ آقای پناهیان کمال تتشکر و قدردانی را دارم همیشه پاینده و سربلند و ومقتدر باشید
پاسخ:
با سلام و تشکر از لطف شما.
قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود
سلام خدا قوت
خداوند به حاج آقای پناهیان طول عمر با عزت بدهند
شماره پیگیری 841569
پاسخ:
با سلام و تشکر از نیت خیرتان
مبلغی ناقابل به نیابت از آقا امام زمان واریز شد.
شماره پیگیری 112107391996

سلام

مبلغ با قابلی  با شماره پیگیری ۱۲۶۰۲۴ به حساب شما واریز شد.  از این جهت ارزشمند است که از طرف حضرت رقیه سلام الله علیها برای شما واریز شده است.

روضه هایتان دل انسان را با خود به کربلا می برد.

التماس دعا

پاسخ:
سلام و تشکر از محبتتان.

سلام مبلغ ناچیزی به حساب شما واریز شد. (شماره سند ۱۲۶۰۲۴)

البته ناقابل است و تنها ارزشش به این است که این از طرف حضرت رقیه سلام الله علیهاست. خداوند به شما و استاد پناهیان خیر بدهد. روضه های ارسالی شما دل ما را هر روز کربلایی تر می کند.

به امید ظهور مولایمان

التماس دعا

سلام

اگر مبلغی رو بخوایم بابت چاپ آداب پیاده روی و زیارت اربعین جهت توزیع بین زائران به موسسه بدیم باید چه کار کنیم، اصلا همچین کاری قراره بکنید؟ چون استاد تاکید به این کار کردن و دستورالعمل و سفارش های خوبی هم کردن

مبلغ ناقابلی واریز شد.
خدا امثال استاد پناهیان رو برای تعجیل ظهور امام غریبش زیاد فرماید.
درپناه خدا همه شما به نور اتم بندگی برسید ان شاءالله 
پاسخ:
سلام. تشکر از لطفتان.
ببخشید مبلغ واریزی کم بود
پاسخ:
سلام. نیت و لطف شما مهم و ارزشمند است. خدا برکت میدهد انشاءالله. متشکر.
سلام و خدا قوت
 پرداخت انجام شد (شماره پیگیری 111743305232).
خداوند متعال توفیق اخلاص و همت ما را در کارهای خیر بیشتر کند.
یاعلی
پاسخ:
با سلام، متشکر.
۲۵ مهر ۹۴ ، ۱۴:۲۱ محمد امین
سلام
هرچند ناچیز ....
شماره پرداخت   :   136646
اجرتون با مولای خوبی ها ...
خدای رحمان یارو نگهدارتون
پاسخ:
سلام. متشکریم.
سلام. انگار مشکلی پیش آمده. هرچه سعی میکنم نمیتونم پول واریز کنم. لطفا رسیدگی کنید
پاسخ:
با سلام و تشکر،
بله، مشکلی پیش آمده. در دست بررسی است، امیدواریم حداکثر تا 10 مهر حل شود.
تذکر شما لازم بود.
مبلغی واریز شد 
 به لطف خدا
۱۹ تیر ۹۴ ، ۱۵:۵۱ عبدالحسین
سلام و عرض ادب
3 هزار تومن ناقابل واریز شد
پاسخ:
با سلام و تشکر از محبت و لطفتون.
سلام
ایا نیازی هست با هر واریز به شما اطلاع دهیم؟
پاسخ:
با سلام و تشکر از لطف شما،
ضرورت ندارد.
سلام
من این بخشو تازه دیدم
بقول اقای قبلی پول زیادی ندارم بریزم
دانشجویی هست دیه....
ولی اصل نیت
خدا پشت پناه اقای پناهیان و بچه هاتو ن باشه
من قسمت شد تولد امام حسین کربلا بودم
برایظهور اقا و سلامتی و زندگی  اقای پناهیان دعا کردم
انشا الله موفق باشید
پاسخ:
با سلام، متشکر از لطفتون..
از من بی پول تر تو دنیا هس؟؟؟؟ن واقعا هس؟!!!!!!!!!
امشب تازه این بخش سایتو دیدم. ازین ب بعد شده از ضروری ترین نیازام بگذرم هرچقد بتونم براتون کارت ب کارت میکنم. فقط شرمنده خیلی نمیتونم کمک کنم. ولی همون کمشم از رو عشقه بخدا. دعا کنید پولدار شم ماهانه بالای ده میل بریزم واستون. بیشتر... 50 میل.... آرزومه ب قرآن. نخندیدن. جدی میگم خب...
پاسخ:
با سلام و تشکر از لطفتان، مهم برکت است که حتماً خدا به چنین نیت های خوبی میدهد و ان شاء الله منشأ خیرات می شود.

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر اینجا را مطالعه کنید

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
دسترسی سریع سخنرانی ها تنها مسیر استاد پناهیان ادبستان استاد پناهیان درسنامۀ تاریخ تحلیلی اسلام کلیپ تصویری استاد پناهیان کلیپ صوتی استاد پناهیان پرونده های ویژه حمایت مالی بیان معنوی پناهیان عکس شبکه اجتماعی استاد پناهیان کانال آپارات استاد پناهیان

آخرین مطالب

آخرین نظرات

بیان ها راهکار راهبرد آینده نگری سخنرانی گفتگو خاطرات روضه ها مثال ها مناجات عبارات کوتاه اشعار استاد پناهیان قطعه ها یادداشت کتابخانه تالیفات مقالات سیر مطالعاتی معرفی کتاب مستندات محصولات اینفوگرافیک عکس کلیپ تصویری کلیپ صوتی موضوعی فهرست ها صوتی نوبت شما پرسش و پاسخ بیایید از تجربه... نظرات شما سخنان تاثیرگذار همکاری با ما جهت اطلاع تقویم برنامه ها اخبار مورد اشاره اخبار ما سوالات متداول اخبار پیامکی درباره ما درباره استاد ولایت و مهدویت تعلیم و تربیت اخلاق و معنویت هنر و رسانه فرهنگی سیاسی تحلیل تاریخ خانواده چندرسانه ای تصویری نقشه سایت بیان معنوی بپرسید... پاسخ دهید...