۹۹/۰۴/۰۱ چاپ ایمیل و پی دی اف

اطلاعیه ثبت نام مدارس هماهنگ با دیدگاه‌های تربیتی علیرضا پناهیان

مدارس هماهنگ، مدارسی هستند که در تعامل با موسسه سخن سدید(دارای مجوز از موسسه بیان معنوی)، سعی بر پیاده‌سازی مؤلفه‌های مدرسه مطلوب بر اساس دیدگاه‌های تربیتی استاد پناهیان دارند. 

تذکر مهم: مدارس هماهنگ به صورت کاملا مستقل اداره می‌شوند. موسسۀ سخن سدید با هماهنگی و مجوز موسسه بیان معنوی، مسئولیت آموزش، ارائۀ مشاوره و پاسخگویی به سوالات به این مدارس در جهت اجرای یک نظام تربیتی مطلوب را به عهده دارد، اما هیچگونه مسئولیتی در ادارۀ این مدارس ندارد.

لیست ادبستان های تنهامسیر:

لیست پیش دبستانی های تنهامسیر:

نظرات

من پسرم رو مهر ۴۰۰ پیش دبستان تسنیم ثبت نام کردم و اذر ماه انصراف دادم فوق العاده دبستان بی نظمی هست. کادر دبستان مخصوصا پیش دبستانی بی نهایت بی تجربه اند مربی های پیش دبستان خیلی ضعیف عمل میکنند. با اینکه پسرم از اذر ماه  مدرسه نرفت این مدرسه ۵۰ درصد شهریه رو برداشت که اصلا درست نیست.  به نظرم اینگونه مدارس دارند از اسم حاج اقا و محبوبیت حاج اقا پناهیان سو استفاده میکنند در حالی که در عمل مذهبی نیستند.

حاجی سلام!

وبسایت و صفحه اینستاگرام مدرسه دارالحکمه تان را نگاه کردم. متأسفانه هیچ محتوا و مطلبی در مورد خط مشی، جزییات برنامه ها نداشت! یه تفاوت همین خارجی هایی که پای منبر حاجی اینارو دست میندازه و ایراد ازشون میگیره که اینا تو یه خط میرن و نظم نباتی دارند، با ما اینه که خیلی حساب شده و دقیق فعالیت میکنن. استاندارد کار میکنن. برای طراحی یک محصول، به وقوع پیوستن ایده هاشون مستند سازی و پیش بینی های دقیق و هزاران بار محاسبه، آزمایش و خطا میکنن.چزییات تک تک برنامه هاشون مشخص و هدف خاصی رو دنبال میکنه. هیئتی کار نمیکنن! ساختارمند و حرفه ای. من از اون طرح آرمانی داخل ذهن شما آگاهم. و خوب هدفی هم هست اتفاقا آخوند جان! اما صرف بولد کردن جملاتی نظیر اینکه امتحان جلوی خلاقیت رو میگیره و بچه خودش باید درسش رو بخونه و نخوند به هجهنم و... نمیتونه به اون چیزی که در ذهن میپرورانید منجر بشه. از سیر تا پیاز این آموزش و پرورش تون(یعنی همین مدرسه ای که راه انداختید) رو باید برنامه ریزی کرده باشید  و مکتوب و واضح. اینکه چطور ریاضیات رو به بهترین شکل به این بچه ها بیاموزید؟ جغرافیا رو چطور؟ زبان انگلیشی و مدنیت و علوم تجربی و... رو با چه شگرد های کارآمدی به اینا بیاموزید؟ خوب میدونید که بچه ها در کلاس نهم باید انتخاب رشته کنند. طرح ها و برنامه های شما در این چندسال(از کلاس همفتم تا هشتم و نهم) برای خودشناسی و هدایت تحصیلی دانش آموز چی هست؟ اون تصاویر و محتواهای که من در کانال  و وبسایت دیدم، بیشتر شبیه مکتب خانه های دوران منحوص قاجار بود. عه بیشتر شبیه مجالش روضه و مداحی و مناسک مذهبی ایام محرم و صفر و اعیاد داخل مسجد بود. به هر حال امیدوارم حرکتتان ثمر بخش و نتیجه داشته باشد.

راستی، من هم یک معلم هستم. معلم فیزیک. خوشحال میشم اگه با راه حل ها و ایده ها تون برای کارآمد شدن شیوه های ارزشیابی و کلاس داری و آموختن علوم به دانش آموزان آشنا بشم.

اصلا نپسندیدم. موقع ثبت نام یه انتقاد بحق ازشون کردیم کلا ثبت نام بچه مون رو کن فیکون کردن....متاسفم حتی ارزش قائل نشدن پیامک بدن و بگن نپذیرفتیم به این دلیل ....

با سلام احتراما نظر به هزینه های هنگفت دریافتی شما از خانواده دانش آموزان  بابت یکسال آموزشی و رشد تساعدی این روند توسط مدارس مثل شما نکته را از سر خیر خواهی و انتقاد سازنده عرض میکنم !

بزرگوار باید گفت این مدارس دیگر اسلامی و علوی و ... نیستند ! 
چرا که اینگونه مدارس بیشتر اموی و عثمانی هستند تا علوی ایرانی اسلامی ! بیشتر مروج تاریکی و پول پرستی هستند تا سراج علم و عمل ! حرف دلتان این است ثروت بهتر از علم است و علم بازیچه ثروت ! 
 به دروغ داعیه مذهب و ملیت دارند ! با شعار دین و بنام دین مظلوم اسلام و مذهب  مظلومتر تشیع ، برای جیب خود کیسه دوخته اید ! و با ناجوانمردی تمام در حال غارت بازار علم و عقیده !
وای بر شما که ثروت اندوزی امثال شما نتیجه ای جز محصور شدن تحصیل مناسب و درست برای ثروتمندان نیست ! و در ادامه این نتیجه ی سیاه و شیطانی نتیجه ی سیاه تری درپی  آن است و آن کاهش فرزند آوری در سالهای آینده است  ! 
چرا که تا کنون مردم از ترس هزینه های خوراک و پوشاک دغدغه فرزندآوری داشتند ولیکن با تلاش امثال شما در ثروت اندوزی دغدغه هرینه های سرسام آور تحصیل هم به سبد نگرانیهای آنها و صد البته شکایت و ناله آنها به درگاه خداوند جبار و سریع الحساب در دادخواهی از ظلم دین فروشان دنیا طلب که بنام درس و تحصیل و علم و مدرسه دینی و ایرانی اسلامی  و ... در حال چپاول هستند اضافه خواهد شد !
فقط غارت گران بیت المال نیستند که سرمایه های آینده کشور را غارت میکنند بلکه شما نیز با این روند  ثروت اندوزیتان به بهانه تدریس درست و پرورش استعداد تعداد اندکی از دانش آموزان خانواده های متمول سرمایه های علمی و فکری آینده کشور را  تخریب و تحقیر میکنید !
مدیران محترم ثروت اندوز مدارس غیر انتفاعی و غیر اسلامی و انصافی !!! اگر کرونا ، تصادف ، بیماریهای غیر مترقبه و ... امان دهد در آخرالامر  الحمدلله که مرگ هست و روزگار من و شما به هر شیرینی و تلخی تمام خواهد شد و روز محاسبه فراخواهد رسید !!!!

والسلام علی من اتبع  الهدی

سلام خدمت همه عزیزان ، والدین مومن و دغدغه مند

عده ای از عزیزان اظهار ناراحتی کردند که شرایط ثبت نام فرزندانشان دراین مدارس را ندارند.......

عزیزان همه چیز دست خداست انشاالله با دعا ، با توسل ، با صدقه بچه ها خوب بار می آیند قرار نیست همه مدرسه غیرانتفاعی مذهبی بروند تا بچه هایشان خوب باشند.......

بقول رهبر عزیزتر از جانمان اگر محیط خانه خوب باشد خود بخود بچه ها خوب تربیت می‌شوند .......

یکی از اساتید بزرگوار تربیت فرزند می‌فرمود شما باید بقدری رابطه خوب و صمیمانه ای با فرزندتان داشته باشید که اگر هم در مدرسه چیزی شنید بیاید به شما بگوید .....

انشاالله فرزندان همه ما مومن و پاک و ولایی محب و شیعه و سرباز و کارگزار رهبر عزیزمون و مولاجانمون صاحب الزمان عج باشند ........

 

 

لطفا در مشهد هم مبادرت به تاسیس این مجموعه بکنید

سلام مدرسه دخترانه نسیم محبت  مجیدیه بسته شده ؟

تلفن ها رو جواب نمیدن 

پیش ثبت نام کرده ایم ولی اصلا خبری نیست سایتشون هم که بالا نمیاد

تلفن ثابت در سایت هم که زنگ میزیم میگوید مدرسه در اینجا جمع شده است 

پاسخ:
سلام و احترام
به این صفحه مراجعه کنید.
۱۱ خرداد ۰۰ ، ۱۱:۱۱ ریحانه صدقیان

سلام وعرص ادب 

لطفا در مشهد هم نسبت به تکیل این مدارس اقدام بفرمایید

سپاس

سلام، من می خوام حتما پسرم تو این مدرسه ها ثبت نام کنه ساکن تبریز هستم آیا در تبریز شعبه این مدرسه وجود داره یا ما باید بیاییم تهران؟

پاسخ:
سلام و احترام
کمی صبر کنید. احتمالا در اینده نزدیک در تبریز هم خواهد بود.

سلام خدا روشکر برای ایجاد چنین مدارسی. موفق باشید. 

اما چرا در یکی از بالاترین مناطق تهران و در منطقه ای با قشر مرفه ایجاد شده؟

آیا اون ها توان اینکه فرزندانشون رو چند کیلومتر اون طرف تر بفرستن ندارن؟؟

چرا نباید در مرکز شهر، یا کمی پایین‌تر و یا در حومه ها چنین مدارسی دایر بشه؟؟

به نظر شما این کار شما ذهن هر فردی رو به این سمت نمی‌بره که؛ "قطعا به خاطر مرفه بودن مردم اون منطقه و توانایی پرداخت هزینه های بالا، می بایست اونجا دایر میکردن، پایین تر که تواناییش ندارن!"

 

که اگر چنین چیزی باشه، از آقای پناهیان واقع توقع نمیره. 

قشر ضعیف تر محروم بشه، در حالیکه بیشترین تعداد درخواست کنندگان ازین سمت و سو هستن. 

 

امیدوارم مثل شعبات موسسه خلاقیت و اندیشه دکتر کیان که روش پژوهشی دارن اما نه با رویکرد مذهبی مثل آقای پناهیان، ولی در حومه تهران هم چندین شعبه دارن.

 

از مذهبی ها بیشتر توقع میره، اما کمتر دیده میشه. 

کاش به این مسئله بیشتر بیاندیشید. 

موفق باشید 🌹 

تهران. اندیشه ی شهریار 

سلام

این مدارس خیلی خوبه..‌..کسی که هزینه شو ندارن باید چکار کنند من ۲ تا فرزند دارم ساکن تهران هستم ولی هزینه مدارس رو ندارم باید چکار کنم..‌

هر چه خوبه برای بچه های پولدار هستش..‌

کاش آقای پناهیان فکری برای امثال ما هم می کردن...خدای ما هم بزرگه

طرح بسیار عالی، کاربردی ،مصداق بارز صالحات و باقیات ......

ولی هزینه بسیار بالا .بالاترین سطح هزینه مدارس غیر انتفاعی 

روی این مورد واقعا جاداره کار بشه کمک هایی گرفته بشه من خیلی دوست دارم دخترانم تو این مدارس درس بخونن ولی توان مالی پرداخت هزینه تا این حد و سالانه واقعا ندارم.تازمانی که برای هزینه ها فکری نشه این طرح همه گیر نمیشه و فقط افرادی استفاده میکنند که از طبقه مرفه جامعه هستند.

واقعا حیف و صد حیف از این طرح

۱۱ شهریور ۹۹ ، ۱۰:۳۳ حمید رضاعلی

سلام کاش همه شهرها از این مدارس داشت.ما اسلامشهر هستیم ولی یه مدرسه خوب نزدیکمون نیست

سلام

چرا شما مبلغ اصل طرح نیستید؟ این همه دوستان سوال کردند در شهرهای دیگه سراغ دارید فرمودید نه!!!

مدارس مشابه بسیاری سراسر ایران هست بنام مدارس مسجد محور

که باید در جریان باشید

با اصول و برنامه هایی نزدیک جهت فکری استاد

بسیار موفق و نتایج عالی

سایت مدارس مسجد محور

سایت تواصی

شمتا

متنا

مبنا

مجموعه حضرت روح الله

مدارس تمدن سازی

و........

۱۳ تیر ۹۹ ، ۱۵:۰۵ آذرمیدخت طاهری

لطفا تبلیغ گسترده در صداوسیما بفرمایید تا کسانی که میتونن در شهر یا شهرستان خود اقدام به برپایی چنین مدارسی داشته باشند اطلاع پیداکنند ما که بیصبرانه منتظر افتتاح چنین مدارسی در شهرک اندیشه (شهریار)هستیم آرزوی توفیقات روز افزون برایتان داریم..(از طرف جمعی از مادران دلسوخته وناراضی از وضعیت فرهنگی حاکم بر مدارس الان) ومن الله التوفیق...

سلام کاش میشد در مشهد هم مدرسه داشته باشید

۱۲ تیر ۹۹ ، ۱۹:۰۶ زهرا محمدی

سلام وعرض ادب 

توروخدا این مدارس رو تو همه شهرستانها برگزار کنید ما توان اومدن ب این دوشهر رو نداریم 

چرا همه چیز برا پایتخت ..

پس ما چکار کنیم 

دخترم دوسال دیگه میره مدرسه میخوام تواین چنین مدارسی بزرگ بشه ..شهرستان آستارا ..قروه هم بذاریدممنونم 

باسلام.بنظرم اگه تو هر استانی بشه این مدرسه ها رو داشته باشیم خوبه که همه استفاده کنند.اگر میشه پیگیری کنید.دعای خیر افراد زیادی پشت سر شماست.مثلا برای استان اصفهان  تقاضا داریم

سلام و روز بخیر شهرستان قدس برای ثبت نام متقاضی زیاد هست اما متاسفانه مسافت دور ای کاش در این شهرستان هم راه اندازی بشه

سلام و وقت به خیر 

چقدر خوب میشد در مشهد هم راه اندازی کنید....

سپاس فراوان و با آرزوی موفقیت روز افزون

۰۲ تیر ۹۹ ، ۱۵:۲۶ سیده وحیده طباطبایی

سلام و خداقوت 

کاش میشد مشهد هم این مدارس دایر بشه

سلام وخداقوت

مشهد دبستان دخترانه دارید؟

پاسخ:
سلام و احترام
خیر
۰۲ تیر ۹۹ ، ۱۰:۱۸ حسین عظیمی

سلام ایا امکانش هس در شهر خودمون مدرسه با استاندارد شما و زیر نظر شما دایر کنیم اقلید فارس

پاسخ:
سلام و احترام
در آینده اطلاعیه ای درباره این موضوع منتشر خواهد شد.

سلام

لطفا آموزش برای مربی های اینگونه مدارس بزارید تا این مدارس به شهرستانها هم گسترش پیدا کند

ممنون

عرض سلام و ادب و احترام و خداقوت خدمت شما ، آیا در شهر شیراز هم مدرسه ای  ابتدایی پسرانه مطابق با دیدگاه آقای پناهیان هست؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

پاسخ:
سلام و احترام
خیر
۰۲ تیر ۹۹ ، ۰۴:۰۹ زهرا یعقوبی

با سلام و خدا قوت 

میخواستم بگم اگه امکان داره همچین مدارسی در مشهد هم تشکیل بدین

ممنون خدا خیرتون بده

 

با سلام و عرض ادب 

بنده موسس دبستان ودخترانه ای در شهرستان هستم و پیگیرمطالب تربیتی استاد پناهیان .

درخواست اینه : چطور میتونیم از اصول تربیتی استاد در مدرسه بطورکاربردی استفاده کنیم ، آیا الزاما باید مانند مدارس هماهنگ شما تحت نظارت موسسه تون باشیم ، اگه اینچنین است ، چکار باید کرد وراه ارتباطی چیست؟ بنده دو سال پیش هم کمک و راهنمایی خواستم متاسفانه پاسخی داده نشد . ممنون میشم اگه راهنمایی فرمائید

پاسخ:
با سلام و تشکر
1. مطالب صفحه ادبستان در سایت را مطالعه بفرمایید و ترتیبی اتخاذ کنید که مدیران و کادر مدرسه نیز این مطالب را فرا بگیرند.
2. برای شرکت در دوره های عمومی، یا برگزاری دوره خصوصی، می‌توانید با موسسه سخن سدید مکاتبه کنید.
3. پس از مطالعه مطالب یا شرکت در دوره، هر گونه سوال یا ابهامی که شما یا کادر مدرسه داشتند، به صورت مکتوب برای ما ارسال کنید تا پاسخ داده شود.
4. برای ثبت درخواست همکاری، فرم زیر را تکمیل کنید.
http://formafzar.com/form/ehrwb

سلام،خیلی حرفا دارم فقط کوتاه بگم مدرسه فقط اسلامی و زیر نظر آقای پناهیان کافی نیست ،هزینه ها سرسام آوره باید بشه و بتونیم بچه رو بفرستیم ،لااقل طوری باشه که فقط هزینه سرویس بدیم یا کمتر از مراکز خصوصی دیگه باشه😞

سلام وقت بخیر 

ممنون از طرح بسیار عالی شما .

لطفا مدارسی که از این طرح در کرج هم استفاده میکنن معرفی کنید

خوش بحال هرکس که میتونه تو این مدارس ثبت نام کنه

خواهش میکنم این فعالیت رو بسط بدین و تمام شهر تهران رو پوشش بدین

حتی سایر استانها!

 

سلام و عرض ادب

می‌بخشید در مشهد مدارس اینگونه وجود دارد؟ 

پاسخ:
سلام و احترام
خیر

شهر اصفهان ندارید؟

پاسخ:
سلام و احترام
خیر

سلام و خدا قوت

در شهرهای دیگه چطور چنین مدارسی ندارید؟ مشخصاً استان البرز و شهرکرج؟

پاسخ:
سلام و احترام
خیر
۰۱ تیر ۹۹ ، ۲۲:۰۴ رامتین طریک

سلام

برای کلاس های پنجم و ششم و... ندارید؟

اگر ندارید بعدا اضافه نمیکنید؟

پاسخ:
سلام و احترام
خیر
مشخص نیست.

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر اینجا را مطالعه کنید

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
دسترسی سریع سخنرانی ها تنها مسیر استاد پناهیان ادبستان استاد پناهیان درسنامۀ تاریخ تحلیلی اسلام کلیپ تصویری استاد پناهیان کلیپ صوتی استاد پناهیان پرونده های ویژه حمایت مالی بیان معنوی پناهیان

آخرین مطالب

آخرین نظرات

بیان ها راهکار راهبرد آینده نگری سخنرانی گفتگو خاطرات روضه ها مثال ها مناجات عبارات کوتاه اشعار استاد پناهیان قطعه ها یادداشت کتابخانه تالیفات مقالات سیر مطالعاتی معرفی کتاب مستندات محصولات اینفوگرافیک عکس کلیپ تصویری کلیپ صوتی موضوعی فهرست ها صوتی نوبت شما پرسش و پاسخ بیایید از تجربه... نظرات شما سخنان تاثیرگذار همکاری با ما جهت اطلاع تقویم برنامه ها اخبار مورد اشاره اخبار ما سوالات متداول اخبار پیامکی درباره ما درباره استاد ولایت و مهدویت تعلیم و تربیت اخلاق و معنویت هنر و رسانه فرهنگی سیاسی تحلیل تاریخ خانواده چندرسانه ای تصویری نقشه سایت بیان معنوی بپرسید... پاسخ دهید...