۹۳/۰۴/۰۲ چاپ ایمیل و پی دی اف

پیش از هرگونه ارسال نظر و پرسش، بخوانید...

  1. توصیه و خواهش پایگاه اطلاع رسانی بیان معنوی این است که برادران و خواهران عزیز هنگام نظر گذاشتن از نوشتن اسامی کلی و انتزاعی(مانند یامهدی، سلام، یک منتظر، لبیک یا حسین،...) پرهیز نمایید. در صورتی که مایل نیستید اسم واقعی خودتان را بنویسید، یک اسم مستعار مناسب("نام" یا "نام خانوادگی" یا هر دو) انتخاب کنید و همیشه از آن استفاده کنید.
  2. از تمام عزیزانی که از طریق نظرات، بازخوردهای و پرسش های خود را چه به اختصار و چه به تفصیل ارسال می کنند، صمیمانه تشکر می کنیم. تمامی نظرات شما با علاقه و دقت خوانده می شود و تلاش می شود تا در حد مقدورات به آن توجه شود؛ هر چند ممکن است برخی نظرات نمایش داده نشود.
  3. سعی می شود سازوکار تایید نظرات به گونه ای باشد که نظرات منتشر شده در ذیل هر مطلب برای سایر مخاطبان سایت قابل استفاده باشد. به همین جهت غالباً نظرات حاوی تشکر مختصر(بدون ذکر توضیح یا تفصیل خاصی) و امثال آن، گرچه انگیزۀ ما برای خدمت رسانی را مضاعف می کند و موجب امتنان است، اما منتشر نمی شودند. 
  4. قبل از ارسال هرگونه سوال یا  نظر حتماً «سوال‌های متداول» را مطالعه فرمایید.
  5. در ذیل هر مطلب، قبل از ارسال پرسش، نظرات رسیده را نگاه کنید، ممکن است شخص دیگری سوال شما را پرسیده باشد و جواب گرفته باشد.
  6. در ذیل هر مطلب، فقط نظرات مرتبط به همان مطلب «تایید و یا پاسخ داده» می‌شوند. بنابراین نظر یا سوال‌های دیگر خود  را ذیل بخش «ارسال پیام» مطرح فرمایید.
  7. تمام نظرات جدید با یک اولویت خوانده می‌شوند؛ و فرقی بین نظری که ذیل یکی از مطالب قدیمی گذاشته شده با نظری که ذیل یک مطلب جدید گذاشته شده است، نیست.
  8. پرسش و نظراتی که به صورت خصوصی گذاشته شوند، خوانده می‌شوند، اما درصورتی که دریافت پاسخ برایتان اهمیت دارد، یا پرسش‌تان را به صورت عمومی منتشر کنید و یا آن را به پست الکترونیکی موسسه ایمیل کنید.

دسترسی سریع سخنرانی ها تنها مسیر استاد پناهیان ادبستان استاد پناهیان درسنامۀ تاریخ تحلیلی اسلام کلیپ تصویری استاد پناهیان کلیپ صوتی استاد پناهیان پرونده های ویژه حمایت مالی بیان معنوی پناهیان

آخرین مطالب

آخرین نظرات

بیان ها راهکار راهبرد آینده نگری سخنرانی گفتگو خاطرات روضه ها مثال ها مناجات عبارات کوتاه اشعار استاد پناهیان قطعه ها یادداشت کتابخانه تالیفات مقالات سیر مطالعاتی معرفی کتاب مستندات محصولات اینفوگرافیک عکس کلیپ تصویری کلیپ صوتی موضوعی فهرست ها صوتی نوبت شما پرسش و پاسخ بیایید از تجربه... نظرات شما سخنان تاثیرگذار همکاری با ما جهت اطلاع تقویم برنامه ها اخبار مورد اشاره اخبار ما سوالات متداول اخبار پیامکی درباره ما درباره استاد ولایت و مهدویت تعلیم و تربیت اخلاق و معنویت هنر و رسانه فرهنگی سیاسی تحلیل تاریخ خانواده چندرسانه ای تصویری نقشه سایت بیان معنوی بپرسید... پاسخ دهید...