۹۲/۰۲/۱۸ چاپ ایمیل و پی دی اف

همکاری با ما

ضمن تشکر از تمام عزیزانی که تاکنون به صورت‌های مختلف برای کمک به فعالیت‌های سایت و موسسه بیان معنوی-ناشرآثار استاد پناهیان- اعلام آمادگی نموده‌اند، زمینه‌های همکاری در ادامه فهرست شده‌اند. این فهرست متناسب با نیازها و فعالیت‌های سایت و موسسه بیان معنوی به روزرسانی می‌شود. در صورتی که برای همکاری در هرکدام از زمینه‌ها آمادگی داشتید، از طریق ایمیل bayan.manavi[at]gmail.com یا قسمت نظرات در انتهای همین قسمت می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

* پس از مطالعه موارد زیر، در صورت تمایل می توانید فرم همکاری(اینجا) را تکمیل کنید، تا در هنگام نیاز با شما تماس گرفته شود. پر کردن همۀ اطلاعات مفید است، اما الزامی نیست. اطلاعات شما نزد موسسه بیان معنوی-ناشر آثار استاد پناهیان- محرمانه خواهد بود.

برای پر کردن فرم همکاری، اینجا را کلیک کنید.

فهرست:

 

به جای مقدمه

  • آیات و روایات ارزش فراوانی برای کسانی قائل می‌شود که به فکر کمک فکری و روحی و معنوی به انسان‌های دیگر هستند، و چنین فعالیت‌هایی را بهترین فعالیت‌های برشمرده‌اند. برخی از آنها را می‌توانید از اینجا بخوانید.

 

همکاری در تولید محتوا

به اشتراک گذاشتن سخنان تأثیرگذار و راه‌گشا، تجربه‌های شخصی و سازمانی

اگر بخشی از سخنان «استاد پناهیان» به صورت ویژه برای شما راهگشا بوده است، یا تجربه و خاطرۀ ویژه‌ای در این زمینه دارید، می‌توانید شرح این تأثیر یا تجربه را از طریق سایت برای دیگران به اشتراک بگذارید. این انعکاس و بازنشر از زبان شما می‌تواند به گسترش بیشتر معنویت کمک کند و به حل مشکل دیگران کمک کند.

همچنین اگر در نقش استاد، معلم، مسئول فرهنگی،... بوده‌اید و یکی یا بخشی از مباحث برای شما راه‌گشا بوده، تبیین و انعکاس تجربه شما، هم برای موسسه بیان معنوی و هم برای کسانی که نقش‌های مشابه شما را در موقعیت‌های مختلف ایفا می‌کنند، مفید خواهد بود.

تکمیل بانک پرسش‌ها و پاسخ‌ها

جوانان پرسش‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف اخلاقی، تربیتی، اعتقادی و خانوادگی را از طرق مختلف شفاهی و نوشتاری از استاد می‌پرسند که بخش قابل توجهی از آنها در ضمن سخنرانی‌ها مطرح و پاسخ داده می‌شود. در صورت استخراج این موارد از سخنرانی‌ها، مجموعۀ ارزشمندی از پرسش‌ها و پاسخ‌ها پاسخ به پرسش‌های جوانان است که در صورت استخراج و عرضه به صورت یک بانک اطلاعاتی، پاسخ‌گوی بخش مهمی از پرسش‌های جوانان علاقمند خواهد بود.

در صورت فرصت و توانایی، می‌توانید ضمن شنیدن یا مطالعه سخنرانی‌ها، با استخراج و تنظیم پرسش‌ها و پاسخ‌ها به تکمیل این بانک اطلاعاتی کمک کنید. (پست الکترونیکی: bayan.manavi@gmail.com  )

شیوۀ اسخراج: در استخراج پرسش‌ها باید به نکاتی توجه کرد تا گزینش مفیدی صورت گیرد. هر پرسش و پاسخی که در سخنرانی مطرح می‌شود قابلیت عرضۀ جداگانه ندارد. در صورت نیاز در آینده به برخی از نکات در این زمینه اشاره خواهیم کرد.

قالب ارائه: «عنوان مناسب. ترجیحاً به صورت سؤال» «متن کامل پرسش»، «متن کامل پاسخ»، «منبع دقیق استخراج پرسش و پاسخ».

منابع قابل استفاده: مطالب منتشر شده در سایت، کتاب‌ها، مجموعۀ لوح فشردۀ بیان معنوی، لوح فشردۀ موضوعی مباحث استاد، دیگر.

در میان مباحث مختلف، معمولاً مباحث تربیتی و خانوادگی و مباحث اخلاقی پراستفاده‌تر هستند. از جملۀ مباحث تربیتی و خانوادگی می‌توان به مباحث تلویزیونی سمت خدا اشاره کرد و از میان مباحث اخلاقی می‌توان به شرح خطبۀ همام(اخلاقی‌ترین خطبۀ نهج البلاغه) و بحث «تنها مسیر» اشاره کرد.

تکمیل بانک پیشنهادها و راهکارهای عملی استاد

در خلال برخی سخنرانی‌ها و نوشته‌های استاد پناهیان، ایشان پیشنهادات و راهکارهای عملی و مشخصی ارائه می‌کنند. جدا کردن و فهرست کردن این پیشنهادها می‌تواند قدمی در راستای تحقق آنها باشد و همچنین کمکی باشد برای کسانی که مسئولیتی دارند و به پیشنهادهای عملیاتی فکر شده نیاز دارند.

شما می‌توانید در هنگام مطالعه و گوش کردن سخنرانی‌های استاد پناهیان، اگر به چنین مواردی برخورد کردید، آن قسمت از متن را جدا کنید و برای bayan.manavi@gmail.com ایمیل کنید. فراموش نکنید که مشخصات منبع(فایل صوتی) را حتماً ذکر کنید تا زحمت شما قابل استفاده در سایت باشد.

تولید کلیپ صوتی و تصویری

کلیپ‌های کوتاه صوتی مانند بسته‌های کوتاه و جذاب معرفتی هستند و اگر خوب تهیه و تنظیم شده باشند، به دلیل کوتاه بودنشان با سرعت بیشتری تکثیر می‌شوند و مخاطبان بیشتری پیدا می‌کنند. بعضی‌ها در این زمینه استعدادهای خوبی دارند و برخی هم با تلاش و کسب تجربه، توانایی خود در این زمینه را افزایش داده‌اند. کلیپ‌های کوتاه صوتی(پادکست)، امروزه یکی از روش‌های کارآمد برای گسترش معنویت و معرفت دینی است. گاهی یک کلیپ خوب، زندگی یک نفر را متحول می‌کند. بر اساس روایات ما، کمک معنوی و معرفتی به دیگران از صدقه و کمک مالی بالاتر است. حتماً قبل از تهیه و ارسال کلیپ، شرایط و برخی راهنمایی‌های مفید را بخوانید(اینجا).

طراحی نمودار، جدول و اینفوگراف‌های کمک‌آموزشی

انواع تصاویر و نمودارهای گرافیکی، اگر خوب طراحی شوند، می‌توانند سرعت انتقال مطالب و همچنین قدرت به خاطر سپردن مطالب را افزایش دهند. گرافیک‌های اطلاع‌رسان یا اینفوگرافیک(infographic) اصطلاحی است که چندسالی است بیشتر برای چنین مواردی استعمال می‌شود. تجارب، مثال‌ها و گفتن‌های فراوانی در این زمینه هست، که بسیاری از آنها به صورت پراکنده در فضای اینترنت وجود دارد که برخی از آنها به مرور به همین بخش اضافه خواهد شد. ما هم سعی خواهیم کرد به مرور و با کمک شما راهنمایی برای کسانی که علاقمند هستند از این طریق در گسترش معنویت و دستگیری از انسان‌های دیگر مشارکت کنند، تهیه کنیم.

شما می‌توانید تصویر و نموار مفهومی که برای هر کدام از مباحث استاد پناهیان طراحی کرده‌اید را به bayan.manavi@gmail.com ایمیل کنید تا در صورت واجد بودن حداقل شرایط لازم، در سایت منتشر شود. مباحث انتخابی برای تصویرسازی، باید از میان مباحثی باشد که در سایت بیان معنوی و یا در لوح‌های فشرده عرضه شده توسط موسسه بیان عنوی ارائه شده است. طبیعی است که تصویرسازی برای مباحثی که مکتوب آن منتشر شده، سهل‌تر و از جهانی مفیدتر خواهد بود. ضمناً لازم است در ایمیل، مشخص کنید که تصویر ارسالی برای کدامیک از مباحث طراحی شده است.

فهرست برخی از مطالب مفید در مورد تصویرسازی و برخی نمونه‌ها را می‌توانید در اینجا ببینید و تصویرسازی‌های محدودی که تاکنون برای مباحث استاد پناهیان صورت گرفته را نیز می‌توانید در اینجا ببینید.

 

همکاری در انتشار و توزیع

انتشار و یا معرفی مطالب و محصولات مفید به دیگران

بنا به تجربه موسسه در سال‌های گذشته، بسیاری از اقشار مختلف، همچون دبیران مدارس، مسئولین مراکز فرهنگی، کانونی‌های دانشجویی،.. فرصت کافی و برای یافتن محتواهای مورد نیاز خود را ندارند. گاهی یکی از مطالب سایت یا محصولات تولید شده ممکن است برای یک مسئول فرهنگی، یک دبیر یا یک دانشجو بسیار رهگشا باشد. کسانی که با مطالب سایت و محصولات آشنایی نسبتا خوبی دارند، اگر در اطراف خود چنین اقشاری را بشناسند، با معرفی یا رساندن محتوای مورد نیاز، عملا در ثواب آن معلم، یا مسئول فرهنگی شریک شده‌اند.

دوستان و آشنایان شما هم گروه دیگری هستند که شما می‌توانید به آنها کمک کنید. امتیاز بسیار مهم شما نسبت به رسانه‌های عمومی، قدرت «انتخاب» محتوای مناسب با هرکس است. شما می‌توانید با آگاهی از تیپ شخصیتی و مشکلاتی که هر کدام از اطرافیان‌تان با آن درگیر است، با انتخاب «یک مطلب»، «یک کلیپ صوتی» یا «یک سی دی» مناسب، به او کمک کنید. نیاز کسی که در آستانۀ ازدواج است، با کسی که تازه ازواج کرده، با کسی که می‌خواهد در مورد تربیت فرزندش بیشتر بداند متفاوت است. نیاز کسی که تازه با معنویت و دین آشتی کرده، و کسی که از بچگی به مسجد محل رفت و آمد داشته متفاوت است. مطالب خوب در دنیای کنونی زیاد است، اما پیدا کردن مطلبی که ما نیازمند آن هستیم، گاهی اوقات بسیار دشوار و وقت‌گیر است و گاهی ناممکن به نظر می‌رسد. همین کار دشوار، گاهی اوقات با یک توصیۀ دلسوزانه و دوستانه از طریق ایمیل، پیامک، یا تلفن، به سرعت و سهولت صورت می‌گیرد.

برگزاری مسابقات

چندین سال قبل، مسئولین فرهنگی یکی از مدارس کشور در تماس با موسسه از نتیجۀ ثمربخش برگزاری یک مسابقه خبر داد. این مسئول محترم که لوح فشردۀ «چگونه یک نماز خوب بخوانیم؟» به طور اتفاقی به دستشان رسیده بود، پس از تاثیر این سخنرانی برای خود، پیشنهاد برگزاری مسابقه در مدرسه را مطرح کرده بود. پس از استقبال فراوان دانش‌آموزان و معلمین، این مسابقه چندین بار در سطح منطقه برای دانش‌آموزان و نیز معلمین برگزار شد.

این تجربه می‌تواند در هرجای دیگری متناسب با شرایط آن تکرار شود و از این ظرفیت فراوان و بالقوه برای گسترش معنویت استفاده کرد. یقیناً گزینه‌های خوب متعددی برای این مسابقات وجود دارد و مباحث استاد پناهیان یکی از این گزینه‌ها است- که البته به دلیل برخی ویژگی‌های متمایز با استقبال و پذیرش ویژه‌ای از سوی جوانان مواجه می‌شود.

همچنین اگر تجربه‌ای از برگزاری چنین مسابقاتی دارید، با طرح و توضیح تجربه خود، به توسعه این تجربه کمک کنید. برخی از کسانی که مسابقاتی برگزار کرده‌اند، سوالات طراحی شدۀ خود را در اختیار موسسه قرار داده‌اند، تا در اختیار دیگران قرار دهد. در صورتی نیاز می‌توانید با ایمیل bayan.manavi@gmail.com مکاتبه کنید.

معرفی سایت به دیگران از طریق درج لوگو در وبلاگ یا...

با توجه به اینکه مدت زیادی از راه‌اندازی این پایگاه اطلاع‌رسانی نمی‌گذرد، خیلی از کسانی که به دنبال مباحث استاد پناهیان هستند، اطلاعی از وجود چنین سایتی ندارد. اگر شما صاحب وبلاگ یا سایت خبری هستید، می‌توانید لوگوی سایت را در گوشه‌ای از سایت خود قرار دهید. و یا به طریق دیگری که مایل هستید این سایت را به دیگران معرفی کنید. لوگوی سایت را می‌توانید از اینجا بردارید.

معرفی سامانۀ پیامکی

بسیاری از علاقمندان به این مباحث، به دلیل گرفتاری‌هایی جاری و روزمره کمتر فرصت مراجعه به سایت پیدا می‌کنند. موسسۀ بیان معنوی دو سامانۀ پیامکی دایر کرده است.

1. یک سامانۀ پیامکی برای دریافت نظرات و پرسش‌های شما( به شمارۀ 10001313) و برخی اطلاع‌رسانی‌ها

2. سامانۀ پیامکی اصلی موسسه با شماره 201414 که سرویس‌های مختلفی برای ارسال پیامک دارد(اینجا را بخوانید).

معرفی سامانه پیامکی، به ویژه سرویس "پیام‌های معنوی"، سرویس"گزیدۀ آخرین سخنرانی" و سرویس "اطلاع‌رسانی برنامه‌های تلویزیونی" می‌تواند کمک موثری در جهت رساندن پیام‌های معنوی به دیگران باشد.

عرضۀ محصولات به مناسبت‌های خاص

نهادها، شرکت‌ها، سازمان‌ها، مدارس و محیط‌های دانشگاهی در مناسبت‌های مختلفی مانند دهۀ محرم، ماه مبارک رمضان، نیمۀ شعبان، ولادت امیرالمؤمنین(ع)، روز زن، هفته دفاع مقدس، آغاز سال تحصیلی، همایش‌هایی با موضوعات مختلف و مواردی از این دست، محصولات فرهنگی را به عناوین مختلفی مانند تقدیر و تشکر، هدایا، یا ارتقای فرهنگی ارائه می‌کنند. این مناسبت‌ها یکی از فرصت‌های خوب برای اثرگذاری فرهنگی است، اما بسیاری از اوقات دست‌اندکاران این مجموعه‌ها فرصت کافی برای جستجوی محصول مناسب را ندارند و ناچار هستند از میان دایرۀ خیلی محدودتری از محصولات، انتخاب کنند. حتماً خوشحال می‌شوند اگر کسی به بزرگ شدن دایرۀ انتخابشان کمک کند و در انتخاب محصول فرهنگی به آنها کمک کند.

برخی از محصولات متناسب با مناسبت‌های مختلف (اینجا) معرفی شده است.

 

افزایش مراکز فروش و همکاری در عرضۀ محصولات

فروشگا‌ه‌هایی که در حال حاضر محصولات موسسه را عرضه می‌کنند در اینجا فهرست شده است. اما همچنان شهرها و مکان‌های زیادی هستند که فاقد محلی برای عرضۀ این محصولات هستند. ممکن است شما در این راستا بتوانید قدمی بردارید. یا ممکن است برخی محصولاتی که با استقبال بیشتری مواجه هستند را در مسجد محل، هیئت، و ... شخصاً ارائه کنید. توجه فرمایید که هرگونه پرسش در خصوص فروش محصولات را از طریق مسئولین سایت فروش محصولات بیان معنوی پیگیری فرمایید.

زمینه‌های دیگر همکاری

مشارکت در تکمیل همین بخش

در تکمیل بخش‌های مختلف همین صفحه و صفحات فرعی آن می‌توانید مشارکت کنید. به عنوان مثال اگر شما تجربه خوبی در ساخت کلیپ دارید، ممکن است بخواهید یک متن کوتاه برای کسانی که می‌خواهند این کار را شروع کنند بنویسید، یا اگر متن خوبی در این رابطه سراغ دارید لینک آن را به دیگران معرفی کنید. مثال‌هایی از این دست فراوان هستند.

همکاری آزاد، پژوهشگر، استاد دانشگاه، دبیر مسئول فرهنگی، مسئول فروشگاه، تایپیست، و ....

امیرالمؤمنین(ع): «هیچ کار خوبى را که بر انجام آن توانایى، دست‌کم نگیر و ناچیز مشمار و به خاطر خوبی‌اى بزرگترْ آن را ترک مکن؛ زیرا خوبى و کمک اندک، در صورتى که به آن نیاز باشد سودمندتر از آن خوبى و (کمک) بسیارى است که در حال بى نیازى به کسى شود؛ لَا تَسْتَصْغِرْ شَیْئاً مِنَ الْمَعْرُوفِ قَدَرْتَ عَلَى اصْطِنَاعِهِ ِإِیثَاراً لِمَا هُوَ أَکْثَرُ مِنْهُ فَإِنَّ الْیَسِیرَ فِی حَالِ الْحَاجَةِ إِلَیْهِ أَنْفَعُ لِأَهْلِهِ مِنْ ذَلِکَ الْکَثِیرِ فِی حَالِ الْغَنَاءِ عَنْهُ وَ اعْمَلْ لِکُلِّ یَوْمٍ بِمَا فِیهِ تَرْشُدْ.»(میزان الحکمه/حدیث12789)

فعالیت‌های مختلفی در موسسه وجود دارد که بعضاً دچار گره می‌شوند و ممکن است با کمک مختصر چند نفر زمینۀ یک کار فرهنگی فراهم شود یا مشکلی گشوده شود. فرض کنید در یک کار پژوهشی در زمینۀ روانشناسی به کسی نیاز هست که هم به مباحث استاد پناهیان تا حدودی اشراف داشته باشد و هم توانایی بالایی برای یک کار پژوهشی روانشناسی داشته باشد. یا فرض کنید برای قسمتی از یک کلیپ یا مستند فرهنگی در حال ساخت، نیاز به فیلم یا تصویری از فلان شهید هست، یا نیاز به کسی هست که در یکی از کشورهای خارجی بتواند یک مصاحبه کوتاه با یک شهروند معمولی ترتیب دهد. یا فرض کنید می‌خواهیم یک مستند فرهنگی خوب، به طور همزمان در دانشگاه‌های سراسر کشور اکران شود و بازخوردهای آن دریافت شود و نیاز به کسانی هست که در دانشگاه خود فعال باشند و بتوانند آن را در دانشگاه خود اکران و نقد کنند. و خیلی مثال‌های دیگر در زمینه‌های متنوع و مختلف.

بنابراین در صورتی که تمایل دارید می‌توانید فرم همکاری با موسسه(اینجا) را تکمیل کنید، تا در هنگام نیاز با شما تماس گرفته شود. پر کردن همۀ اطلاعات مفید هست، اما الزامی نیست. اطلاعات شما نزد موسسه بیان معنوی-ناشر آثار استاد پناهیان- محرمانه خواهد بود.

در صورتی که فرصت پرکردن فرم را ندارید، در بخش نظرات همین صفحه، مشخصات فردی، شهر محل سکونت، تحصیلات، شغل و توانایی‌ها، ایمیل و تلفن همراه خود را بنویسید یا به شماره 10001313 پیامک کنید.

مشارکت در هزینه‌ها

کمک‌های مقطعی و کمک‌های ثابت ماهیانه

تحقیق و پژوهش‌ها قرآنی-حدیثی-تاریخی، ضبط منظم جلسات، تنظیم و تدوین مطالب، ادارۀ سایت، تولید کلیپ‌های صوتی و تصویری، و.. عمدۀ فعالیت‌های موسسه را تشکیل می‌دهند که هزینه‌های خاص خود را دارند به طوریکه خود تلاش برای تأمین هزینه‌ها به یک فعالیت مستقل تبدیل شده است و بعضاً گسترش و توسعۀ فعالیت‌ها را با مشکل مواجه می‌کند.

در صورتی که مایل به مشارکت در هزینه‌ها هستید از راه‌های زیر به دو صورت مشارکی مقطعی و مشارکت‌های ثابت ماهیانه می‌توانید در هزینه‌ها مشارکت کنید.

  • حساب مربوط به حمایت های مالی مردمی

بانک ملت

صاحب حساب: موسسه عصر بیان معنوی

شماره حساب: 4927958347

شماره کارت: 6104337976195964 |  6104.3379.7619.5964

شماره شبا: IR130120020000004927958347

  • واریز آنلاین(اینترنتی): اینجا
  • در صورت واریز وجه، از طریق پیامک(10001313) یا ایمیل یا ارسال نظر در بخش نظرات همین صفحه، اطلاع دهید.

نظرات

سلام علیکم و رحمه الله

وقت بخیر خدمت همه برادران گرامی،

بنده مترجم زبان ایتالیایی هستم یک کتاب از ایتالیایی به فارسی ترجمه نمودم و یک کتاب از فارسی به ایتالیایی در حال ترجمه دارم.

فارغ التحصیل مترجم ایتالیایی هستم و دیپلم کامپیوتر دارم به تمام کامپیوتر مسلط هستم (پیاده سازی فایل صوتی، تایپ، پاورپوینت، وبلاگ نویسی، ترجمه ایتالیایی به فارسی و بالعکس و...)

فی سبیل الله در خدمتتون هستم یا بنده برای همکاری در جهت تروجی و نشر افکار دینی برای شما کارایی خواهم داشت؟ اگر پاسخ مثبت است بنده ثبت نام نمایم.

همچنین بنده خود یک پژوهشگر اسلامی هستم و برای تالیف چند آثار تمرکز نمودم برای مطالعه چند اثر

پاسخ:
سلام و احترام
فرم همکاری را تکمیل کنید. در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.

مبلغ خیلی کوچکی واریز شد

پاسخ:
سلام و تشکر از همراهی شما

با سلام و احترام

منظر نگاه آقای پناهیان به دین و سخنرانی هاشون زندگی و نگاه من رو عوض کرد خیر ببنید یه کمک خیلی کوچیک مالی جهت ترویج عقاید ایشون و تیمشون واریز کردم

پاسخ:
سلام و ممنون از همراهی شما

سلام 

این مواردی که گفتین رو من توانایی زیادی ندارم اما دارم رو نقاشی به صورت پایه و اصولی کار میکنم ، با انواع ابزار و ... گسترده 

از اول راهی که بنظرم اومد و خیلی بهش فکر میکنم اینه که سخنرانی های استاد پناهیان مخصوصا تنها مسیر رو به صورت تصویری در بیارم 

کار مشکلی هست اما میدونم که انشاءالله میتونم 

تو دنیا تصاویر و وبتون و ... خیلی میتونه تاثیر زیادی تو زندگی ها بزاره 

قراره تو اینستا از یکی دو سال دیگه انشاءالله فعالیتمو شروع کنم ، اما ظاهر مذهبی نداره 

به دلیل اینکه ممکنه بیشتر مخاطب هارو افرادی که با دین اصلا آشنایی ندارن یا دید درستی ندارن نسبت به دین تشکیل بدن

میخوام بدون دین و با دید واقعی به زندگی « همون چیزی که استاد گفتن» اول مبارزه با نفس رو جا بندازم و بعد کم کم برم سراغ مباحث یکمقداری اصولی تر 

در واقع روی ناخودآگاه ها میخوام تقریبا کار کنم و حرفی از دین نزنم 

فقط میخواستم ببینم چطور میتونم از استاد پناهیان در این رابطه کمک بگیرم ،چون ایشون باز عمیق تر و اصولی تر از دین خبر دارن و به راهنمایی های استاد نیاز دارم 

بهر حال من این کار رو تصمیم دارم انجام بدم اما خب اگه راهنمایی های استاد باشه که خیلی عالی میشه 

۲۱ آذر ۹۹ ، ۲۱:۴۰ حامدآقائی

سلام من یه سربازم

فقط ۱۰ تومن فرستادم

ایشالا در آینده بهتر انجام وظیفه میکنم

بهشتیا دعامون کنید

پاسخ:
سلام و تشکر
دم شما گرم

سلام، خسته نباشید

مبلغ 300000 تومان معادل سیصد هزار تومان در تاریخ 10 آذر 99 ساعت 23:55:30 واریز شد.

پاسخ:
سلام و تشکر همراهی شما

من واقعا کلمه ای در وصف حاج اقا پناهیان پیدا نکردم

فقط میتونم بگم ایشون ب معنای واقعی کلمه عاااااااالی هستن

ممنونم ازشون بابت سخنرانی های درجه ۱

۱۲ مرداد ۹۹ ، ۱۸:۳۶ فخرالدین مرادی کیا

سلام علیکم

بنده دست پرورده استاد هستم. کتابی با عنوان ملاقات خدا در زمین که در مورد اربعین هست نوشتم خواستم قبل چاپ به دست استاد برسونم نگاهی بیاندازند. چگونه می توانم این کار رو انجام بدم؟

پاسخ:
سلام و احترام
اینجا را ببینید.
۲۶ تیر ۹۹ ، ۱۵:۵۸ لیلا دمیرچى لو

با سلام

من سخنرانی آقای پناهیان رو در مورد زنان گوش کردم . ایشان در مواردی از قدرت بالا و عجیب زنان و ارزش بالای آنها صحبت کردن و در مواردی هم صحبتشون در مورد این بوده که مردان حق بیشتری بر زنان دارند ، چون محل امتحان زنان همسرانشون هستند و محل امتحان مردان اجتماع هست . این مباحث این سوال رو به وجود می آورد که پس تعریف ایشان از جایگاه زن در اجتماع چیه ؟ آیا زنان برای موفقیت در عرضه اجتماعی همیشه باید امیدوار به اجازه و همکاری همسرشون باشند ؟ در اینصورت زنی که می تواند در اجتماع موفق باشد ولی همسرش حاضر به همکاری نیست ، باید از حقوق اجتماعی خودش بگذرد ، صبور باشد و امیدوار باشد که پاداش معنوی دریافت خواهد کرد؟ البته که ارزش پاداش معنوی محفوظ است ، اما آیا این موضوع با اصل آزاد اندیشی و اختیار یک زن به عنوان یک انسان در تعارض نیست ؟ و اگر نیست چگونه می توان آزاد اندىشی یک زن را با وجود حضور الزامی و همیشگی آراء همسر وى را در تصمیماتش با توجه به حقوق بیشتری که مرد نسبت به زن دارد ، تعریف کرد ؟ چون در موارد بسیارى زنان برای حفظ حیات خانواده مجبور به از خودگذشتگی از حقوق انسانی خود هستند ، آنچنان که گویی در جامعه اسلامی ما، مردان مسلمان اشتیاق چندانى برای ورود زنان به عرضه های جدی اجتماعی ندارند ، از این رو با استدلال های دینی سعی دارند که زنان را به استفاده از قدرت های خدادادیشان در حوزه ی خانواده و در سایه نظارت مردانشان سوق دهند. در صورتی که زنان علارغم تمام وظایف دینی شان ، حق یکسانی در بهره مندی از جوامع انسانی برای رشد فکری و جایگاه اجتماعی دارند . 

مچکرم

پاسخ:
سلام و احترام
کتاب قدرت و شکوه زن را یکبار کامل و با دقت و حوصله بخوانید، در بخشی از کتاب رهبر انقلاب به سوال شما با دقت پاسخ داده اند.‌

سلام.

اگر ممکن است صوت کامل مناجات جوشن کبیر رمضان امسال را در دسترس قرار بدید .

تشکر 

۰۶ تیر ۹۹ ، ۰۵:۱۴ مکتب سلیمانی

با عرض سلام.من وهمسرم به دلایلی توانایی فرزند آوری جدیدی نداریم ولی خدارا شکر وضعیت مالی خوبی داریم .امکان دارد حال که حضرت آقا توصیه به فرزند آوری کرده اند طرحی برای کمک به زوج های نابارور ارائه دهید وان شاالله خیلی ها کمک خواهند کرد.

۰۳ فروردين ۹۹ ، ۱۸:۰۲ فخرالدین مرادی کیا

سلام. بنده فایل های صوتی استاد رو گوش دادم و نگرشی نو نسبت به خداوند و امامان در من شکل گرفت. من خاطرات ویژه ای از اربعین دارم که مانند داستانی بلند آنها را نوشته ام سخنرانی های استاد باعث شده من کتابی مهم و جدید در مورد اربعین با نام ملاقات خدا در انتهای راه اربعین بنویسم. هم اکنون دنبال ناشری جهت چاپ هستم. دو خواهش دارم. اول اینکه مقدور هست من این کتاب رو قبل از چاپ به رویت استاد برسانم دوم اینکه شما می توانید جهت چاپ کتاب کمکم کنید.09106554825

پاسخ:
سلام و احترام
به دستشون میرسه ولی معلوم نیست فرصت کنند مطالعه کنند
احتمالا حوزه هنری و مجمع ناشران انقلاب اسلامی میتوانند کمکتان کنند.

سلام 

با تشکر از زحماتتون اگر مایل باشین می تونم متن سخنرانی ها را پیاده کنم و از هر طریق که خودتون صلاح می دونید براتون بفرستم چون وقتی داشتم صوت جلسات رو دانلود می کردم خیلی ها در خواست کرده بودن که متن کامل رو در سایت قرار بدین و در ضمینه ی ساخت کلیپ هم من توانایی کار با نرم افزار پریمیر رو تا حدی دارم اگر کمکی از دستم بر میاد لطفا بگویید

پاسخ:
سلام و احترام
متن تمام جلسات تایپ شده است. نظر استاد پناهیان این است که متن جلسات بعد از تدوین و تکمیل در سایت منتشر شوند.

بسم الله الرحمن الحیم

سلام مبلغ صد هزارتومان واریز گردید.

پاسخ:
سلام و احترام
ممنون از همراهی و نیت خیرتون

سلام.مبلغ ناچیزی واریز شد.

پاسخ:
سلام و تشکر از نیت خیرتان

سلام واقعا خدا قوت به همه شماها

کاش منم بتونم کمکی بهتون داشته باشم ولی مهارت فوق العاده چندانی ندارم.از خدا میخوام منو هم در راه خوبان قرار بده.

سلام، مبلغ 100000 تومن واریز کردم.

ان شاءالله بتونیم در جهت اعتلای فرهنگ اسلامی گامی برداشته باشیم. 
پاسخ:
سلام و سپاس از همراهی و نیت خیرتان

سلام چرا از ایمیل ایرانی استفاده نمی کنید ؟؟؟!!!!

motaei.blogfa.com/

با سلام در رابطه با حواله منظم نیاز به شناسه ی واریز هست که بنده هر چه گشتم شناسه واریز رو پیدا نکردم لطفا راهنمایی کنید
پاسخ:
با سلام و تشکر،
شناسه واریز را خالی بگذارید. اگر مشکلی پیش آمد، ایمیل بزنید یا تلفنتون را در کامنت خصوصی بگذارید تا رسیدگی شود.
سلام و خدا قوت عرض میکنم
بنده مدتیه دنبال مشارکت در اجرایی شدن ایده های استاد هستم
مالی،همکاری،کمک رسانی،خدماتی و...
مثل دبستان انقلابی، کانال جذب مشارکت، ترجمه و تبلیغ کتب و محصولات در خارج از کشور
هر کاری هم بتونیم(با خانواده و شرایطمون جور در بیاد) حاضرم انجام بدیم با افتخار
بنایی،آشپزی،بازاریابی،هر قسمتی ازکار که نیاز باشه
از طرق زیر سعی کردم ارتباط برقرار کنم و سوال کنم که چطور میتونم ولی موفق نشدم(کسی پاسخی نداده)
مدرسه علمیه دارالحکمه ، تلفن نوبت دهی، ادمین ایتا، داخل سایت و ایمیل
لطفا یک راهنمایی بفرمایید که از چه طریقی میتونیم ارتباط برقرار کنیم
متشکرم
خدا یار و مددکارتان
پاسخ:
با سلام و تشکر
فرم همکاری را تکمیل کنید. در صورت نیاز مجموعه با شما تماس گرفته خواهد شد.
۱۲ دی ۹۷ ، ۰۶:۳۵ محمدجواد امیری
باسلام وآرزوی توفیق وسلامتی؛ یکی از معضلات امروز"خشکه مذهبی ها"هستند.تلقی ایشان کفی با الله ...است لذا اخلاقیات دین و سپس دنیای خود را یکجا خراب می کنند،برای بالادستی های خود خاشع و برای سایرین(مزاحمان جهنم برو) سردوسخت وبی خاصیت، مشکل کجاست ؟
با سلام و خدا قوت از تلاش و زحمتات تیم خوبتون بنده می خواهم کمک مالی کنم به کسایی که نمی تونن برن کربلا چون خودم امسال توفیق زیارت برام محیا نشد.
۱۷ مرداد ۹۷ ، ۱۹:۲۱ مریم ایرانی
سلام...تو رو خدا یه شماره بدید من کتاب و سی دی های استاد رو میخوام از کدوم کتاب فروشی یا انتشارات میتونم تهیه کنم....چند روزه دنبال شماره هستم
پاسخ:
سلام
به سایت زیر مراجعه کنید:
http://bayancenter.ir/
۰۴ خرداد ۹۷ ، ۲۳:۳۳ سید مهدی میر
سلام. خدا قوت.
چرا در ویسپی و بیسفون و آی گپ کانال دارید . یک تحقیق بکنید شنیدم سرورهایی در فرانسه و سویس دا رند و خطر تبدیل شدن به تلگرام را دارند. وقتی کانالهایی مثل آقای پناهیان ، باعث تطهیر و تبلیغ و حضور دیگران میشود
سلام لطفا لینک کانال برنامه سروش رو هم بزارید و اگر ندارید درست کنید . تشکر
سلام لطفا برای کلیپ ها ،آهنگ پس زمینه قرار ندیییییییییییییییید،بااعصاب و روان آدم بازی میکنه
۱۲ مهر ۹۶ ، ۰۹:۱۲ محمد قراگوزلو
بادرود وارزوی تندرستی برای استاد پناهیان .ایشان در حسینیه ایت الله خق شناس فرمودند دنبال زمین هستند تا دانش اموزان وطلاب مدرسه را به کار تشویق بشوند از محیط زیست شروع کنند پاکسازی کوهپایه های اطراف تهران وشهرهای بزرگ جنگلها وسواحل دریای خزر وبا این حرکت حتی خیلی از دانشجویان ودانش اموزان هم با شما همراه شده و فرهنگ احترام به محیط زیست از اینجا شروع کنیم . وبعداز ایران این فرهنگ انتقال به شهر های مقدس نجف وکربلا بدیم واین شهرهارا هم عاری از زباله وپلاستیک کنیم تا جاییکه تمام کانالهای فرات لایروبی وتمیز شود. وقتی مهمان محترمی قصد امدن به خانه ما دارد چقدر منزل مان را تمیز میکنیم چقدر خوب شهرهای ما برای امدن امام زمان ما تمیز باشه وبا پاکسازی شهرهایمان اولین قدم برای ظهور مولایمان بر داریم 
عرض سلام وادب
خدا قوت
این چیزی که به عنوان متن جلسات تنها مسیر روی سایت قرار گرفته،متن کامل جلساته؟ یا خلاصه شده؟
چون بنده مطالعه متن رو بهتر از شنیدن صوت میدونم.
پاسخ:
با سلام و تشکر
متن خلاصه شده میباشد.
باسلام
من صوت تمامی صحبت های آقا در مورد تشکیلات و کار تشکیلاتی و اخلاق تشکیلات و ... را میخواهم، همچنین اگر یادداشت یا هرچیزی در این موضوع دارند، می توانم مواردی رو پیدا کنم اما ن میخواهم صوتی یا چیزی جا بیفته، اگر امکانش هست کمکم کنید یا اگر سی دی یا هر چیزی هست برای خرید پول واریز کنم. ممنون میشم زودتر بهم اطلاع بدید.
با سلام 
با توجه به استباطی که از سخنان استاد پناهیان در مورد موسیقی  داشتم ،خواستم در مورد کلیپ های تهیه شده از سخنان استاد پیشنهادی داشته باشم .
بهتر است به جای استفاده از موسیقی با آلات ممنوع از نواهای مذهبی برای پس زمینه ی کار استفاده نمود که الحمدالله تنوع این نواها  کم هم نیستند و هنگام دیدن کلیپ ها شائبه ی وجود گناه نباشد.
باتشکر
۲۸ خرداد ۹۶ ، ۱۶:۳۹ ایمان حیرانی
با عرض سلام و خسته نباشی
بنده میتوانم سلسله جلسات باران خوبی ها را به صورت مکتوب پیاده کنم ، این مساله بابت این هست که کسی نمیتونه از طریق صوتی از این جلسات بهره مند بشه چون تعداد جلسات زیاد هست 
پاسخ:
انشاءالله در آینده نه چندان دور  کتابش منتشر می‌شود.
سلام، مبلغ ۵۰۰۰۰ تومن واریز کردم.
ان شاءالله بتونیم در جهت اعتلای فرهنگ اسلامی گامی برداشته باشیم. 
سلام حاج آقا. تا بنی صدر جانشین فرمانده کل قوا بود از پیروزی خبری نبود. الان هم تا تفکر بنی صدری در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی باشد از رفاه و پیروزی اقتصادی خبری نیس. به فرمان فرمانده معظم کل قوا جنگ تمام عیار اقتصادی از آخرای سال ۹۱ آغاز شده. کو پیروزیش؟ آقا با آرامش مخان مردم آگاه شن. خودبخود گورشان را گم میکنن. طبق قانون اساسی اعلان جنگ و صلح از اختیارات امام و رهبر و حاکم جامعه است.
 سلام
بنده به جهت نیازم به مباحث تربیتی در راستای تربیت فرزندم،مشغول گوش کردن و پیاده کردن مباحث تربیتی استاد پناهیان هستم.(الان انتقال مفاهیم دینی به فرزندان)
چندی پیش دیدم کتابهایی منتشر کردید که پیاده شده ی صحبت های استاد است(مثل چگونه یک نماز خوب بخوانیم)
میخواستم بپرسم آیا باز هم نیاز به همکاری در این زمینه دارید؟ و صوت هایی که بنده نوشتم  امکان کتاب شدنش هست تا دیگران نیز بتوانند از آن استفاده کنند؟
منتظر پاسخ شما هستم .
با تشکر


پاسخ:
با سلام و تشکر
پیاده شده است و امیداواریم پس از تنظیم به زودی منتشر شود.
۱۹ بهمن ۹۵ ، ۰۰:۴۸ مصطفی صحرایی
سلام علیکم.
اگر امکانش هست این سؤالم را خدمت حاج آقا پناهیان مطرح فرمائید.
کسی که علاقه ای به حضرت امام(ره) پیدا کرده و می خواهد با منش و روش ایشان به طور جزء به جزء متوجه شود باید از از کدام کتب حضرت امام شروع کند؟ (آیا مطالبی که امام مطرح فرمودند یه دانشجو راحت متوجه می شود و یا ابتدا باید کتب شهید مطهری و بخواند؟) .
بابا مسئول این بخش کیه؟دیدم یه خانمی به اسم طاهره پرسیده بودن که من لیسانس مترجمی زبان دارم،به درد همکاری شما میخوره؟بعدشما جواب دادید ممکنه!!
خود حاج اقا پناهیان گلوش پاره شد از بسکه گفت باید روی خارجی ها کار کنید اونوقت شما اومدی میگی ممکنه؟من خودم یه صفحه عربی یه دونه هم انگلیسی توی اینستاگرام برای تبلیغ اسلام وانقلاب ساختم تازه قصد دارم برم چینی هم بسازم همش هم با گوگل ترنسلیت که دیگه ههمون میدونیم خیلی وقتا چقدر کج و کول ترجمه میکنه من میفهمم یه مترجم چقدر ارزش بالایی داره،میگم از این خانم بخواید که حداقل یه صفحه انگلیسی یا خصوصا عربی که نسبت به انگلیسی ها خیلی بیشتر استقبال میکنن بزنه(حداقل برای شیعیان عراق ولبنان وسوریه و...)خدا میدونه بعضی هاشون چقدر بچه های گل وپاکاری هستن ولی ازنظر فکری به شدت نیازمند چنین مباحثی
۱۵ مرداد ۹۵ ، ۰۲:۲۷ علیرضا رضانژاد

بسم الله ...

سلام

بنده مدیر پایگاه اوابین هستم / پایگاه اوابین مرکزیه برای تنظیم و نشر کلیپ های صوتی با محوریت صحبت های حضرت آقا و استاد پناهیان و سایر اساتید قرآنی

خوشحال میشم این بنده رو در نشر این مطالب کمک کنید ....

التماس دعا / یاعلی ع

پاسخ:
با سلام و تشکر
انشاءالله موفق باشید.
سلام. خدا واقعا پشت و پناهتان که این عالم نورانی استاد پناهیان پناه ما برای چنگ زدن به پروردگار عالمیان در این زمانه ی شگفت است، خدا ایشان را تا ظهور حضرت حجت سالم و زنده نگه‌دارد... نمیدونستم کجا میتونم از زحمات ایشون و دست اندرکاران تشکر کنم، لذا این قسمت کامنت گذاشتم. توفیقتان روز افزون..
سلام ..خدا قوت
لینک فرم همکاری فکر کنم خرابه..بنده دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر هستم و در زمینه ی طراحی وب سایت یا ... علاقه مند به همکاری هستم..
با آرزوی توفیق بیشتر خدمتگزاران اسلام

پاسخ:
با سلام و تشکر
بررسی شد، مشکلی نداشت. مجدد تلاش کنید و اگر پیغام خطا میدهد، بفرمایید که چه پیغامی میدهد.
بنده یه نرم افزار اندرویدیه جامع صوتی درباره تنها مسیر درست کردم ،که حدود یک ماهی براش وقت گذاشتم ،خوشحال میشم این نرم افزار رو ببینید و اگر میتونید در کانالتون تبلیغ بکنید،تا باعث کسترش نرم افزار بشود،از لینک پایین میتونید نرم افزار رو در کافه بازار مشاهده کنید:
https://cafebazaar.ir/app/ir.bayan.panahian/?l=fa
از ساییتون نور می باره! دلم روشن شد خدا حاج آقا را یاری کنه
سلام خسته نباشید...درزمینه کارفرهنگی درمدرسه پسرم میخوام باهاتون همکاری داشته باشم
۱۲ آذر ۹۴ ، ۱۳:۵۹ عبدالملکی
سلام کارشناسی ارشد زبان عربی هستم به کارتون میاد جهت ترجمه مباحث برای عرب زبان ها
پاسخ:
با سلام و تشکر،
بله، لطفا فرم همکاری را پر کنید.
با سلام و تشکر از سایت خوبتان . 

بنده به شما ایمیل زدم . و در تلگرام هم متن را فرستادم . اما جوابی از طرف شما برای بنده نیامده است  متن پیام به شرح ذیل:

با سلام و خسته نباشید خدمت شما .
بنده مجموعه جملات  ( قسمت قطعه ها - عبارات کوتاه ) را در قالب برنامه آندروید درست کرده و هم اکنون امروز 25.8.94 در کافه بازار انتشار داده ام . خواستم اطلاع رسانی کنم . و اگر مایل هستید شما هم در کانال تلگرام خود و سایت اطلاع رسانی کنید تا دیگران هم استفاده کنند .

جملات ناب استاد پناهیان 

https://cafebazaar.ir/app/ir.seyed.nabpanahian/?l=fa


با تشکر .
پاسخ:
با سلام وتشکر و پوزش از تاخیر،
به ایمیلتان پاسخ داده شد.
سلام و خسته نباشید. حاج آقا در سخنرانی هایشان مدام از جهانی شدن تفکرات اسلام و دانستن زبان های دیگر برای استفاده در این راستا صحبت می کنند. ما هم لبیک گفته و می گوییم. اما حالا که ما حاضر به همکاری هستیم، از طرف شما همتی برای جذب مترجمین و نشر دهندگان صحبت های ایشان صورت نمیگیرد. لطفا با خود حاج آقای پناهیان در این موضوع صحبت کنید تا ما که هم آماده ی همکاری هستیم و هم دلمان با این منش و مکتب است بتوانیم خدمتی بکنیم. شما به راحتی میتوانید با راه اندازی بخش انگلیسی همین سایت و به کار گیری مترجمان حاضر به همکاری، فضایی برای هدایت افراد و اطلاع رسانی به انگلیسی زبان ها و یا حتی زبان های دیگر فراهم کنید.  متشکرم 
پاسخ:
با سلام تشکر،
حق با شماست.
فرم بخش همکاری با ما را پر کنید، انشاءالله با شما تماس گرفته خواهد شد.
تا زمان راه اندازی، خودتان برخی مطالب را ترجمه کنید و از مخاطبان انگلیسی زبان بازخورد بگیرید.
سلام علیکم
فرم همکاری رو پر کردم
امادگی تایپ کردن مباحث استاد را دارم همزمان با سخنرانی
یک فایل نمونه هم ارسال کردم البته ویرایش نشده است و درصورتی ک بخواهید ویرایش کنم زمان خیلی بیشتری را ازمن خواهد گرفت
یاعلی التماس دعای فرج
پاسخ:
با سلام وتشکر،
لطفا فرم همکاری را پر کنید.
سلام
من دوستی دارم که با زبان انگلیسی مسلط است و می خواهیم مطالبی از استاد را به زبان انگلیسی در فیس بوک و... کار کنیم.
موضوع مطالب ما که جمله های های کوتاهی خواهد بود معرفی امام حسین به دنیاست
من در جست و جوی مطالب در سایت خیلی وقتم صرف شد اما چیز قابل توجهی نیافتم
می توانید به ما کمک کنید؟
پاسخ:
با سلام و تشکر،
متاسفانه هنوز کاری در این زمینه صورت نگرفته است.
۱۲ مهر ۹۴ ، ۲۰:۱۱ مجتبی آذری
با عرض سلام و خدا قوت خدمت عزیزان
همونطور که جناب محمدی و آقا مرصاد تو نظراتشون گفتن، از دوستان خواهش دارم تا مطالبی برای ترجمه در اختیار ما بزارند ( اعم از هر چی .. زیرنویس سخنرانی ، ترجمه جملات، ترجمه عکسها و فتو کلیپ ها و اگه دوستان یا علی حتی کتاب)... این ایمیل منه 
azari0187@gmail.com

کلام آخر : "از ما کار بکشید."
خیلی خیلی بدهکارم.
پاسخ:
با سلام و تشکر،
ممنون میشویم اگر فرم همکاری را پر کنید.
وقتی فرم  میفرستیم  مشخص نمیکنه ارسال شده یانه
من فرم  پر کردم
پاسخ:
با سلام و تشکر،
بله، فرمتان رسیده. متشکریم.
سلام
من در برگزاری مراسم سنگین مذهبی فرهنگی و....اعم از شعر ....حماسه و........ونویسندگی اشعارباموضوع مرتبط میتوانم خدمت کنم
وکیل دادگستری هستم وازمان دانشجویی  استادرا میشناختم وبا ازموده هایشان اشنا هستم
هم اکنون هم بسیار علاقمند به همکاری حضوری با بیان معنوی میباشم
سلام.باآرزوی توفقیات بیشتربرای استادپناهیان ودوستان این سایت.همیشه درمسایل مهم زندگی خدا از طریق استادپناهیان جواب سوالات منوبهم داده.آخرین بارهمین سال گذشته اتفاق بزرگی برام افتادکه دلیلش رونمیدونستم امامحرم سخنرانی استادکه درباره امتحان ترس بود جوابموگرفتم.وازاون روز آیات قران درباره ترس رو جداکردم ودارم مطالعه میکنم.درباره موضوعات قرانی  من میتونم آدرس آیات رودراختیاردوستان بذارم.بنده باتوفیق الهی ازحفاظ هستم.باتشکروالتماس دعا
میخواستیم کلیپ هایی که از حاج اقا میسازیم ر در اختیارتون بزاریم راهنمایی کنید
پاسخ:
با سلام و تشکر،
ایمیل کنید. در همین قسمت بالا توضیح داده شده.
با سلام و خدا قوت .طلبه سال پنجم هستم . انشاءالله میخوام برا تبلیغ از سخنرانی های حاج اقا شروع کنم و کتابا و سی دی ها با توجه به وسعم بخرم و هدیه بدم به افرادی که دسترسی ندارند . 
سلام من یک پیج در اینستاگرام با نزدیک به 2000 فالور دارم با نام چله ی انتظار خیلی دوست دارم بتونم مطالب استاد رو نشر بدم.
پاسخ:
با سلام و تشکر،
از مطالب سایت و اینستاگرام بیان معنوی می توانید استفاده کنید.
سلام علیکم 
بنده کارگر هستم از فعالیت سایت شما خوشحال شدم در وسع مالی خودم مبلغ نا چیزی را برای شما هدیه کردم 
از شمادر خواست دارم  همایش اجتماع مدافعین حرم را در سایر نفاط ایران هم راه اندازی کنید فقط مخصوص تهران نباشد 
برای اعزام به سوریه یا عراق دفاع از حرم ال الله امادگی کامل دارم لطفا برای عاشقان ایرانی هم راهی بگذارند
الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم لبیک یا زینب ،لبیک یا حسین،لبیک یا صاحب الزمان مهدی(عج)،
                               لبیک یا خامنه ای لبیک یا خامنه ای لبیک یا خامنه ای
پاسخ:
با سلام و تشکر،
- لطف کردید.
- انشاء الله/باید دوستان همان مناطق همت کنند..

۱۴ تیر ۹۴ ، ۰۴:۲۶ سادات حسینی
با اهدای سلام و احترام
بنده کارشناسی ارشد علوم قرآن و حدیث هستم، اگر می توانم کاری انجام دهم در خدمتم.
پاسخ:
با سلام و تشکر و احترام،
فرم همکاری را پر کنید تا در صورت نیاز از کمک شما بهره گرفته شود.
با سلام
من فرم همکاری رو چند وقته پر و ارسال کردم اما خبری نشد؟
لطفا پاسخ گو باشید
پاسخ:
با سلام و سپاس از شما،
متناسب با نیازهای سایت تماس گرفته میشود.
سلام
بنده می توانم به عنوان تایپیست در خدمتتان باشم. از همین فردا  آمادگی دارم.
پاسخ:
با سلام و.تشکر,لطفا فرم همکاری را پر کنید.
سلام. مبلغ 10000تومن حدودا به حساب وارزیر کردم. بسیار ناچیزه ولی دعا کنید ان شاءالله بیشتر و مستمر بشه. :)
پاسخ:
باسلام، از لطف شما سپاسگزاریم.
سلام علیکم
خداقوت
با توجه به درخواست فراوان متقاضیان فایلهای متنی سخنرانی های استاد، بنده و تعدادی از دوستانم آمادگی داریم که فایل های صوتی درس تاریخ تحلیلی اسلام استاد  را پیاده کنیم و مانند فایلهای متنی قرارداده شده از جلسات یک تا سه در اختیار شما قرار دهیم .
پاسخ:
با سلام، با تشکر از لطف و محبت شما،
- متنها پیاده می شوند، اما کار تنظیم متنها کار وقتگیری است.
- موارد زیادی هست که اثرشان کمتر از متن پیاده شده نیست و در بخش همکاری با ما فهرست شده اند، اگر میتوانید در آنها کمک کنید.
سلام من فوق لیسانس روانشناسی هستم و سخنرانی های استاد تا حدی گوش دادم خوشحال میشم بتونم خدمتی کنم.

سلام.  خواستم بپرسم اگه شارژ نداشته باشیم  سخنان تاثیر گذار برامون ارسال نمیشه؟من مدتی شارژ نداشتم  وپیامهاتونو دریافت نمی کردم ولی بعد از شارژکردن الان نزدیک به یک ماه میشه که هیچ پیامی از شما دریافت نمیکنم .چه کار کنم که بتونم پیامهایی رو که تو این مدت نداشتمو بگیرم؟ ممنون.
پاسخ:
با سلام و تشکر
ارسال پیام های معنوی توسط اپراتور ها منوط به داشتن اعتبار کافی(یعنی برای هر پیامک 35 تومان)می باشد و در صورت داشتن اعتبار نباید مشکلی وجود داشته باشد.
در صورت اطمینان از داشتن اعتبار برای بررسی بیشتر شماره خودتان را درج بفرمایید.

با سلام 
من پزشکی میخونم و چند ماه دیگه فارغ التحصیل میشم اگه کاری باشه در خدمتم
پاسخ:
با سلام و تشکر،
1- اگر مایل هستید، فرم همکاری با ما را پر کنید.
2- در مواردی که فهرست شده، میتوانید همکاری کنید؟
در صورت واریز وجه، از طریق پیامک(10001313) یا ایمیل یا ارسال نظر در بخش نظرات همین صفحه، اطلاع دهید.

در پیامک چی باید بنویسیم؟
پاسخ:
با سلام و تشکر
مبلغ واریز شده و تاریخ واریز را بنویسید.
با سلام و احترام خدمت همه دست اندرکاران بیان معنوی و همه عزیزانی که اینجا کامنت گذاشتن و دغدغه دین و فرهنگ دارنمی خواستم اگه امکان داشته باشه خدمت خانم یا آقای محمدی و دوستانشون عرض کنم که من هم ان شاالله می تونم توی ترجمه کردن مطالب کمک کنم. با توجه به بالا بودن حجم مطالب ترجمه می خواستم اگر ممکن باشه من هم با این گروه همکاری کنم. این هم ایمیل بنده:MERSAD3140@GMAIL.COM

با سلام

کاش متن های استاد به انگلیسی هم منتشر بشه مخصوصا تنها مسیر ایشون

سلام.من یک سلسله داستان بامحوریت مفاهیم تنها مسیرنوشتم.به اسم ماجراهای نگارودخترش.کجابراتون بذارم؟
پاسخ:
با سلام و تشکر،
اصل کار خیلی لازم و خوب است.
به ایمیل سایت بفرستید. اینجا: "جهت اطلاع>تماس با ما"
لطفا نرم افزار اندروید را در دستور کار خود قرار دهید خیلی نیازه
پاسخ:
با سلام و تشکر
ان شاء الله.
سلام من ایرانسل دارم ولی هرچی کدهای ایرانسل راوارد میکنم جواب میاد کدارسالی نادرست است۰ چیکارباید بکنم?ممنون میشم ازراهنماییتون
پاسخ:
با سلام
برای آشنایی با نحوه عضویت در سامانه پیامکی بیان معنوی، اینجا را مشاهده نمایید.
سلام.          خاهشا زود جواب دهید............
متعاقب نامه رهبر به جوانان اروپا بنده و دوستانم گروهی تشکیل دادیم تا مطالب دینی را به زبان انگلیسی در قالب پوسترهای گرافیکیوپاورپوینت و تدوین کلیپهایی با زیرنویس لاتین طراحی کرده ودر فضای سایبری منتشر کنیم.میخاستم بپرسم سایت شما این امکان را داردکه برای ما مطالبی که به درد فرهنگ اروپای غیر مسلمان اسلام ستیز بخورد دارد؟؟ مثلا پیشنهاد بدهید کدام سخنرانی جای ترجمه دارد تا ما به شکلهای مختلف آنرا ارائه دهیم.
پاسخ:
با سلام و تشکر،
شاید سخنرانی های:

- ریشه ظلم چیست؟
- تنها مسیر 40 جلسه اول
- تنها مسیر- قسمت پنجم-مدیریت لذت

سلام
خدا قوت
کارشناسی ارشد ادبیات فارسی هستم، اگر کاری از دستم بر بیاد خوشحال میشم که بتونم کمکی بکنم
پاسخ:
با سلام و تشکر از لطفتان،
1- اگر فرم همکاری را پر کنید، ممنون می شویم.
2- طبیعتاً برخی از کارهایی که در متن فوق فهرست شده در توانایی شما باید باشد.

باسلام

البته منظورم این نبود که بانک ملت مناسب نیست  میخواستم  شماره های بانکهای مختلف مثل بانک ملی که بیشتر مردم اونجا حساب دارن رو هم اعلام بفرمایید   تا برای کسانی که میخوان کمک مالی کنند

درد سر حساب جدید باز کردن وغیره رو نداشته باشه .(     البته اگه امکان داره    )  .

از دقت نظر واهمیت دادن  سایت به نظرات  تک تک مخاطبان  بسیار ممنونم .

پاسخ:
با سلام و تشکر،
 توجه دارید که با استفاده از امکان کارت به کارت، و همچنین واریز آنلاین که در صفحه حمایت مالی(اینجا) هست، از هر بانکی می توان واریز انجام داد. آیا از این امکان اطلاع داشتید؟ آیا با این وجود، مشکلی که فرمودید حل نمی شود؟

سلام

اگه امکان داره به غیر از بانک ملت شماره های دیگه ای رو برای کمک  مالی اعلام بفرمایید.

پاسخ:
با سلام و تشکر،
بله، اما لطفا بفرمایید چه بانکی مد نظر شما است؟ و چرا بانک ملت مناسب نیست.
با سلام
فوق لیسانس روانشناسی به درد همکاری با شما میخوره ؟ اگه آره میشه راهنمایی کنید؟
پاسخ:
با سلام و تشکر،
بستگی به ویژگی های دیگر دارد. می توانید فرم همکاری با ما را پر کنید. ممکن است الان یا بعدها بدرد بخورد.
با سلام - ما یک گروه با انگیزه در شیراز هستیم که به خاطر دغدغه های آموزشی برای فرزندانمان تصمیم داریم یک مدرسه اسلامی (مطابق معیارهای تربیتی آقای پناهیان) در شیراز احداث کنیم. کمیته های مختلف اجرایی تشکیل دادیم تا هرکس بنا به تخصصی که داره بره دنبال کارهای اداری مربوط به راه اندازی مدرسه. تخصص های مختلفی توی این جمع داریم که حاضرن فی سبیل الله توی این مدرسه خدمت کنند. از استاد دانشگاه شیراز در رشته حقوق با تحصیلات حوزوی و عضو هیات علمی در رشته عمران و برق و الکترونیک  فارغ التحصیل از دانشگاه شریف و تربیت مدرس گرفته تا لیسانس ادبیات فارسی و همچنین کارشناسان ارشد در رشته های روانشناسی - نهج البلاغه- معماری- علوم قران و حدیث و تعدادی هم بخشی و یا کل حافظ قران هستند. می خواستم بدونم حاج آقا پناهیان آیا در فکر راه اندازی یک مدرسه اسلامی با درنظر گرفتن تمام معیارهای اسلامی به خصوص بحث مهم امتحان و ابتلا در زندگی بشر، هستند یا نه؟ اگر تصمیم به راه اندازی یک چنین مجتمع آموزشی در سطح ابتدایی داشتند ما همگی از نظر مالی و از نظر نیروی کار تا آنجا که مقدور باشه آماده هستیم تا واحد شیرازش رو راه اندازی کنیم. 
با سلام خواستم بگم پشت زمینه کد امنیتی خیلی مناسب نسیت و باعث گیج شدن و نخوانا شدن اعداد و و کد داخلش میشود
با سلام من سخنرانی های استاد رو به صورت کلیپ های صوتی بریده ام در صورت نیاز ارسال کنم
پاسخ:
با سلام و تشکر
همانطور که در متن هم توضیح داده شده می توانید کلیپ های خود را به Bayan.Manavi@gmail.com ارسال کرده تا پس از بررسی کارشناس فنی سایت منتشر و یا جهت اصلاح به شما بازگردانده شود.
۲۱ آبان ۹۳ ، ۱۱:۱۵ سمیه امینی زاده
 سلام. یه پیشنهاد دارم. حالا که بیان معنوی در کار ساخت مستند هم هست؛ به نظرم اومد که ساخت یک مستند از ماجرای حاج ماشالاء خداداد پور؛ شفا یافته خاص حضرت سیدالشهداء علیه السلام (کرمان) میتونه مفید باشه . ایام برگزاری روضه های ایشون که امسال وارد 53 سال خودش شده؛ هم بهترین فرصت برای این منظوره. متاسفانه در طول این همه سال کسی اقدامی در این جهت نکرده؛ داستان زندگی حاج ماشالاء برای بعضی از اهالی کرمان حتی ناشناخته مونده چه برسه به مردم سایر شهرها... البته که هر ساله کاروان هایی از تهران، مشهد، گرگان، تربت حیدریه جهت شرکت در مراسم روضه خوانی به کرمان میان، اما هنوز حق مطلب در جهت معرفی ایشون و ماجرای شفایافتنشون ادا نشده. این پیشنهاد من بود. دیگه صلاح دید بقیه امور با خود شما.
من  نرم افزار تنها مسیر رو دانلود کردم خدا خیرش بده هرکی دستش کرده به درد من که خیلی میخره
بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است

با سلام...

ما عده ای خانم حدودا 20-30 ساله هستیم که دو سالی است جلسات منظم هفتگی سیر مطالعاتی داریم

با موضوع کتاب های استادشهید مطهری ....

اکنون تصمیم داریم علاوه بر کتاب های استاد روی سخنرانی های استاد پناهیان کار کنیم مباحثه کنیم...

زیرا معتقدیم استاد پناهیان ، استاد مطهری زمان ماست و رصد سخنان ایشان بر ما واجب است...

لازم به ذکر است این جلسات هر هفته منزل یکی از اعضا و با حضور بچه های کوچکمان برگزار میشود

و برکاتی هم داشته...

ما می توانیم خلاصه و درخت حافظه مباحث رو تهیه کنیم و ان شاء الله برای شما ارسال می کنیم و به اطرافیان خودمان نشر می دهیم...

به امید صبح ظهور...


***** ***** ** ***** ***** *** ***** ***** ** **********

** *** ** ** ** ***** ** ****** ***** **** *******

پاسخ:
با سلام و تشکر،
اگر خروجی های کارتان مناسب برای انتشار در سایت باشد، استفاده می کنیم.
همگی موفق باشید.
توی فرم ادرس ایمیل خواستین ما که نداریم چکار کنیم ؟ الانم که تحرریمیم و امکان ایجاد ایمیل نیست چکارکنیم؟
پاسخ:
با سلام
میتوانید از سرویس دهندگان ایمیل داخلی (مثل چاپار، ایران، میهن میل و ...) استفاده نمایید.
سلام لیسانس مترجمی زبان بدرد همکاری با شما میخوره؟
پاسخ:
سلام.
ممکنه
سلام در آپارات فایلی با نام دسته عزاداری از استاد پناهیان قرار داده شده میخواستم بدونم خود سخنرانیه استاده یا بریدن چسبوندن بهم باتشکر؟
پاسخ:
با سلام و تشکر
لطفا لینک فایل را بفرستید.

سلام.

همانطور که قبلا خدمتتان عرض کردم متن سلسله جلسات تنها مسیر را برای گوشی های اندروید نیز طراحی کردم.

http://s5.picofile.com/file/8146725442/Tanha_masir.rar.html

پاسخ:
با سلام و تشکر،
اشکالات کارشناس نرم افزار، در خصوص نرم افزازی که زحمت کشیدید ذیل یکی از نظرهای قبلیتان نوشته شده است.
با سلام
من جلسات تنها مسیر را بصورت کتاب الکترونیک موبایل برای سیستم جاوا طراحی کردم در مرحله بعد درصورت استقبال انشاالله برای اندروید نیز تهیه خواهم کرد.
آدرس لینکش رو در بخش سایت یا وبلاگ همین یادداشت قرار دادم.

پاسخ:
با سلام
ضمن تشکر از زحمات و ارزوی موفقیت برای شما،
نظر کارشناس بررسی کننده در خصوص نرم افزار اندروید به شرح زیر تقدیم میشود:
- فقط لینک دانلود دارد و از سایت دانلود می کند.
- برای حجم 14 مگا بایت نرم افزار، خیلی زیاده برنامه ای که فقط دانلود می کند.
- پلیر صوتیش هم مناسب نیسترو نحوه کارش برای کاربر دقیقا مشخص نیست.
- از لحاظ طراحی شکیل نیست.
فرم کجاس؟
من میخوام تکمیلش کنم برا خودم
پاسخ:
با سلام و تشکر
لینک فرم در همان محل گذاشته شد.(فرم اینجا است)

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر اینجا را مطالعه کنید

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
دسترسی سریع سخنرانی ها تنها مسیر استاد پناهیان ادبستان استاد پناهیان درسنامۀ تاریخ تحلیلی اسلام کلیپ تصویری استاد پناهیان کلیپ صوتی استاد پناهیان پرونده های ویژه حمایت مالی بیان معنوی پناهیان

آخرین مطالب

آخرین نظرات

  • ۱۵ ارديبهشت ۰۰، ۰۱:۵۶ - خانم ف
    عالی💯
بیان ها راهکار راهبرد آینده نگری سخنرانی گفتگو خاطرات روضه ها مثال ها مناجات عبارات کوتاه اشعار استاد پناهیان قطعه ها یادداشت کتابخانه تالیفات مقالات سیر مطالعاتی معرفی کتاب مستندات محصولات اینفوگرافیک عکس کلیپ تصویری کلیپ صوتی موضوعی فهرست ها صوتی نوبت شما پرسش و پاسخ بیایید از تجربه... نظرات شما سخنان تاثیرگذار همکاری با ما جهت اطلاع تقویم برنامه ها اخبار مورد اشاره اخبار ما سوالات متداول اخبار پیامکی درباره ما درباره استاد ولایت و مهدویت تعلیم و تربیت اخلاق و معنویت هنر و رسانه فرهنگی سیاسی تحلیل تاریخ خانواده چندرسانه ای تصویری نقشه سایت بیان معنوی بپرسید... پاسخ دهید...