۹۸/۰۹/۳۰ چاپ ایمیل و پی دی اف

کلیپ تصویری | دروغ بزرگ سایت «معاون دفتر روحانی» علیه «علیرضا پناهیان» و سانسور امام(ره)

خبرآنلاین کدام سخنان امام را رسماً انکار کرد؟ این سخنان امام، منافع چه گروهی را به خطر انداخته است؟

شناسنامه

  • تولید: بیان معنوی
  • مدت زمان: 6:18

 

متن:

   حضرت امام(ره) ده مرتبه در اواخر عمر شریف‌شان از کلمۀ لیبرال‌ها استفاده کردند در چند نامه و بیانیه.
-    یکی از سایت‌های خبری که عهده‌دار حمله به منتقدین رئیس‌جمهور است و به معاون دفتر ریاست جمهوری تعلق دارد، در یک دروغ‌پردازی آشکار اتهام تأمل‌برانگیزی با این تیتر منتشر کرد. "انتساب مطلب خلاف واقع به امام خمینی توسط حجت الاسلام پناهیان." در متن این خبر آمده است که مرحوم امام تنها یکبار کلمۀ لیبرال را به‌کار برده‌اند. اکنون با هم نگاهی می‌اندازیم به صحیفۀ حضرت امام.
دروغ بزرگِ سایت معاون دفتر رئیس‌جمهور(خبرآنلاین) علیه امام خمینی(ره)

 هر بار از کلمۀ لیبرال‌ها استفاده کردند کلمۀ منافقین را کنارش گذاشتند.

امام خمینی(ره):
1)    پیام به ملت ایران در سالگرد کشتار خونین مکه- 29/4/1367
«آیا ملت عزیز ایران در مقابل توطئه منافقین و لیبرالها و زراندوزى و احتکار سرمایه‌داران و حیلۀ مقدس‌مآبان مقاومت نکرده است؟» «صحیفه امام، ج‏21، ص: 86»

2)    پیام به ملت ایران در سالگرد کشتار خونین مکه- 29/4/1367
«به جاى پرخاش و کنار زدن آنها با پدرى و الفت با آنان برخورد کنید. اگر قبول هم نکردند، مأیوس نشوید. در غیر این صورت خداى ناکرده به دام لیبرالها و ملی‌گراها و یا چپ و منافقین مى‏افتند؛ و گناه این کمتر از التقاط نیست‏.» «صحیفه امام، ج‏21، ص: 99»

حضرت امام ده مرتبه از کلمۀ لیبرال‌ها استفاده کردند، همه در ماه‌های آخر عمر شریف‌شان بود.

3)    پس از سخنرانی بیست و دو بهمن منتظری (منشور روحانیت)
«نباید براى رضایت چند لیبرال خود فروخته در اظهار نظرها و ابراز عقیده‏ها به گونه‏اى غلط عمل کنیم که حزب اللّه عزیز احساس کند جمهورى اسلامى دارد از مواضع اصولى‏اش عدول مى‏کند.» «صحیفه امام، ج‏21، ص: 284»

     4) پس از سخنرانی بیست و دو بهمن منتظری (منشور روحانیت)
«انقلاب به هیچ گروهى بدهکارى ندارد و ما هنوز هم چوب اعتمادهاى فراوان‏ خود را به گروهها و لیبرالها مى‏خوریم. آغوش کشور و انقلاب همیشه براى پذیرفتن همه کسانى که قصد خدمت و آهنگ مراجعت داشته و دارند گشوده است ولى نه به قیمت طلبکارى آنان از همۀ اصول، که چرا مرگ بر امریکا گفتید! چرا جنگ کردید! چرا نسبت به منافقین و ضد انقلابیون حکم خدا را جارى مى‏کنید؟»
«صحیفه امام، ج‏21، ص: 286»

    5) پس از سخنرانی بیست و دو بهمن منتظری (منشور روحانیت)
«تا من هستم نخواهم گذاشت حکومت به دست لیبرالها بیفتد، تا من هستم نخواهم گذاشت منافقین اسلام این مردم بى‏پناه را از بین ببرند.» «صحیفه امام، ج‏21، ص: 286»

در یکی از این دفعات منافقین را توضیح دادند. گفتند منافقین یعنی همان کسانی که سر پدر خانواده را سر سفرۀ افطار جلوی بچه‌ها گوش تا گوش بریدند. تصوّر کنید این تعابیر امام است در توضیح شخصیت منافقین یعنی تروریست‌ها، یعنی داعشی‌ها.

   6) پیام به مهاجرین جنگ تحمیلی 2/1/1368
«ما باید مدافع افرادى باشیم که منافقین سرهاشان را در مقابل زنان و فرزندانشان در سر سفره افطار گوش تا گوش بریدند. کسانى که از منافقین و لیبرالها دفاع مى‏کنند، پیش ملت عزیز و شهید داده ما راهى ندارند.» «صحیفه امام، ج‏21، ص: 326»

به تعبیر بنده امروز اگر بخواهیم کلمات را امام را بگوییم باید بگویید لیبرال‌ها و داعشی‌ها، لیبرال‌ها و داعشی‌ها، لیبرال‌ها و داعشی‌ها.

   7) پیام به مهاجرین جنگ تحمیلی 2/1/ 1368
«امروز غرب و شرق به خوبى مى‏دانند که تنها نیرویى که مى‏تواند آنان را از صحنه خارج کند، اسلام است. آنها در این ده سال انقلاب اسلامى ایران ضربات سختى از اسلام خورده‏اند و تصمیم گرفته‏اند که به هر وسیلۀ ممکن، اگر بتوانند با نیروى نظامى، اگر نشد، با نشر فرهنگ مبتذل خود و بیگانه کردن ملت از اسلام و فرهنگ ملى خویش و اگر هیچ کدام از اینها نشد، ایادى خودفروختۀ خود از منافقین و لیبرالها و بى‏دینها را که کشتن روحانیون و افراد بی‌گناه برایشان چون آب خوردن است و در منازل و مراکز ادارات نفوذ مى‏دهند که شاید به مقاصد شوم خود برسند.» «صحیفه امام، ج‏21، ص: 326»

با آن هوش و عرفان و حکمت و درایت و سیاستی که داشتند کنار کلمۀ لیبرال‌ها کلمۀ منافقین را گذاشتند. لیبرال‌ها و منافقین، لیبرال‌ها و منافقین، لیبرال‌ها و منافقین.

   8)  نامه به آقای منتظری (عزل)
«از آنجا که روشن شده است که شما این کشور و انقلاب اسلامى عزیز مردم مسلمان ایران را پس از من به دست لیبرالها و از کانال آنها به منافقین مى‏سپارید، صلاحیت و مشروعیت رهبرى آینده نظام را از دست داده‏اید.» «صحیفه امام، ج‏21، ص: 330»

   9) نامه به آقای منتظری (عزل)
«شما در اکثر نامه‌‏ها و صحبت‌ها و موضعگیری‌هایتان نشان دادید که معتقدید لیبرالها و منافقین باید بر کشور حکومت کنند. به قدرى مطالبى که مى‏گفتید دیکته‏شده منافقین بود که من فایده‏اى براى جواب به آنها نمى‏‌دیدم.» «صحیفه امام، ج‏21، ص: 330»

   10) نامه به آقای منتظری (عزل)
«سعى کنید افراد بیت خود را عوض کنید تا سهم مبارک امام بر حلقوم منافقین و گروه مهدى هاشمى و لیبرالها نریزد.» «صحیفه امام، ج‏21، ص: 331»

غربگراهایی که توی جامعۀ ما در عرصۀ سیاست هستند با داعشی‌ها برادر و خواهر هستند. یکی هستند. اتفاقاً به رفتار دشمن هم نگاه کنید آمریکا در منطقه از داعشی‌ها حمایت می‌کند، در ایران از لیبرال‌ها.

- امام در سال آخر حیات‌شان مرتب در مورد خطر لیبرال‌ها هشدار می‌دادند. مخاطب این هشدارهای امام چه کسانی بودند؟ چرا سایت وابسته به رئیس‌جمهور از یادآوری آخرین هشدارهای امام اینقدر برآشفته است؟ بازخوانی هشدارهای امام توسط جامعه منافع چه گروهی را به خطر می‌اندازد که حاضرند رسماً وجود این سخنان در صحیفۀ امام را انکار کنند؟

 

نظرات

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر اینجا را مطالعه کنید

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
دسترسی سریع سخنرانی ها تنها مسیر استاد پناهیان ادبستان استاد پناهیان درسنامۀ تاریخ تحلیلی اسلام کلیپ تصویری استاد پناهیان کلیپ صوتی استاد پناهیان پرونده های ویژه حمایت مالی بیان معنوی پناهیان

آخرین مطالب

آخرین نظرات

بیان ها راهکار راهبرد آینده نگری سخنرانی گفتگو خاطرات روضه ها مثال ها مناجات عبارات کوتاه اشعار استاد پناهیان قطعه ها یادداشت کتابخانه تالیفات مقالات سیر مطالعاتی معرفی کتاب مستندات محصولات اینفوگرافیک عکس کلیپ تصویری کلیپ صوتی موضوعی فهرست ها صوتی نوبت شما پرسش و پاسخ بیایید از تجربه... نظرات شما سخنان تاثیرگذار همکاری با ما جهت اطلاع تقویم برنامه ها اخبار مورد اشاره اخبار ما سوالات متداول اخبار پیامکی درباره ما درباره استاد ولایت و مهدویت تعلیم و تربیت اخلاق و معنویت هنر و رسانه فرهنگی سیاسی تحلیل تاریخ خانواده چندرسانه ای تصویری نقشه سایت بیان معنوی بپرسید... پاسخ دهید...